date_range دوشنبه ۲۵ دی ۱۳۹۶ access_time ۰۶:۵۸:۰۰ ب.ظ
تعداد 2 خبرگزاری دیگر این خبر را منتشر کرده‌اند.

شباهت آقای گل‌های پرسپولیس؛ محصول داخلی

شباهت آقای گل‌های پرسپولیس؛ محصول داخلی
منبع خبر: برنامه نود
دسته خبری: ورزش|فوتبال

وبسایت رسمی برنامه نود -  این روزها همه از رفتن مهدی طارمی می‌گویند. فارغ از این که عده‌ای از رفتن او خوشحالند، عده‌ای ناراحت و خیلی‌ها هم عصبانی اما چیزی که نگرانی‌ها را کم می‌کند حضور بازیکنی به نام علیپور است.

به گزارش وب‌سایت نود،کمتر کسی فکر می‌کرد بازیکنی که قرار است جای خالی طارمی را پرکند علی علیپوری است که پیش از این شاید در پرسپولیس چندان جدی گرفته نمی‌شد. حالا با قرار گرفتن علیپور در صدر جدول گلزنان می‌شود او را گزینه اول آقای گلی پرسپولیس در این فصل دانست. اگرچه علیپور از نظر فنی و قرار گرفتن در موقعیت و تکنیک و بقیه موارد شاید پایین‌تر از طارمی باشد اما فعلا توانسته گلیم این تیم را در لیگ برتر بیرون بکشد و در شرایطی که منشا علاقه‌ای به گل‌زدن نشان نمی‌دهد با گل‌هایش هم پرسپولیس را در صدر جدول نگه‌دارد و هم خودش را. عملکرد خوب علیپور علاوه بر این که خیال پرسپولیسی‌ها رابعد از  رفتن طارمی تا حدودی راحت می‌کند یک حسن دیگر هم دارد. امیدواری به برانکو و این که در ادامه مسیر بتواند آنقدر آقای گل‌های دیگری را تحویل پرسپولیس بدهد که  دیگر کسی یادی از طارمی نکند.

مهدی طارمی و علی علیپور هیچ کدام با عنوان ستاره و آقای گل به پرسپولیس نیامدند. طارمی را علی دایی به پرسپولیس آورد اما فقط 400دقیقه به او بازی داد و طارمی هم در آن مقطع 2 گل برای پرسپولیس به ثمر رساند. طارمی در زمان حمید درخشان هم 17 بازی انجام داد 2 گل زد و 5 پاس گل داد اما دوران شکوفایی او در زمان برانکو بود. دو آقای گلی در زمان برانکو، طارمی را از یک بازیکن بی‌نام و نشان که با 150 میلیون تومان به پرسپولیس آمده بود به بازیکنی میلیاردی تبدیل کرد. همین اتفاق در مورد علیپور هم افتاده است. علیپور نه تنها به عنوان ستاره به پرسپولیس نیامد که حتی تا فصل گذشته هم همچین عنوانی  برای او دور ازدسترس بود. در این فصل اما غیبت طارمی این فرصت را بوجود آورد تا یک آقای گل دیگر زیرنظر برانکو متولد شود. بازیکنی که قراردادش با پرسپولیس فقط 350 میلیون تومان بوده است. این اتفاق در مورد بازیکنان دیگری مانند محمد انصاری هم افتاده است تا برانکو نشان دهد که در ساختن ستاره هم تبحر کمی ندارد. این روند می‌تواند هواداران پرسپولیس را امیدوار کند که برانکو بتواند باز هم با ساختن بازیکنان خوب و آینده‌دار از پرسپولیس تیمی بسازد که مثل الان به هیچ بازیکنی وابسته نباشد.

 

30388

نمایش موجودیت‌ها