date_range یکشنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۷ access_time ۰۴:۳۶:۰۰ ب.ظ
تعداد 3 خبرگزاری دیگر این خبر را منتشر کرده‌اند. گراف تشابه

ویسی: علاقه‌ای به وقت‌کشی و بازی چرک ندارم

ویسی: علاقه‌ای به وقت‌کشی و بازی چرک ندارم
منبع خبر: برنامه نود
دسته خبری: ورزش|فوتبال

وبسایت رسمی برنامه نود - سرمربی تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان گفت: علاقه‌ای به وقت‌کشی و بازی چرک ندارم و هدف‌مان این نبود که چنین نمایشی برابر پرسپولیس داشته باشیم.

به گزارش وب سایت نود وبه نقل از تسنیم، عبدالله ویسی درباره تساوی تیمش برابر پرسپولیس در ورزشگاه آزادی گفت: پرسپولیس یکی از دو تیم بزرگ ایران است و امتیاز گرفتن از این تیم در ورزشگاه آزادی کار بزرگی است. همه می‌دانند که دو تیم نفت و پرسپولیس چه تفاوت‌هایی با هم دارند، ولی نکته مهم این بود که بچه‌های ما جنگیدند و در نهایت مزد تلاش خودشان را گرفتند. این درست است که در برخی صحنه‌ها خوش‌شانس بودیم، اما در مجموع باید بگویم که تیم ما لیاقت گرفتن امتیاز را داشت.

او در مورد انتقادات صورت گرفته از سبک بازی نفت مسجدسلیمان و وقت‌کشی بازیکنان این تیم عنوان کرد: اگر اشتباه نکنم دو یا سه بازیکن ما زمین خوردند و نمی‌دانم چرا برخی این مسائل را عنوان می‌کنند. من علاقه‌ای به وقت‌کشی و بازی چرک ندارم و دوست دارم تیمم فوتبال بازی کند. ما میهمان بودیم و دفاع کردن هم بخشی از فوتبال است. من بعد از بازی هم گفتم که تیم ملی در جام جهانی نیز از همین شیوه استفاده می‌کرد.

ویسی در خصوص اینکه چرا نفت مسجدسلیمان در خط حمله عملکرد ضعیفی داشته است، اظهار داشت: ما باید روی این ضعف کار کنیم تا بتوانیم مشکل تیم را در گل زدن هم از بین ببریم. شرایط ما در دفاع خوب است، ولی باید در خط حمله روی گل زدن کار کنیم. این موضعی است که نیاز به خلاقیت و تمرین دارد.

سرمربی نفت مسجدسلیمان در رابطه با اینکه امسال تیمش چه رتبه‌ای از جدول را نشانه گرفته است، تصریح کرد: این تیم تازه به لیگ برتر آمده است و در سال اول باید در لیگ بمانیم. البته ما تلاش می‌کنیم تا خیلی خوب نتیجه بگیریم و تا جایی که می‌شود یک جایگاه مناسب داشته باشیم.

 

۲۰۵۱

نمایش موجودیت‌ها