date_range پنجشنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۶ access_time ۰۵:۵۳:۰۰ ب.ظ

فرجی: نکونام تفکر خونه به خونه را تغییر داد/ بالاتر نفت مسجدسلیمان لیگ برتری می‌شویم

فرجی: نکونام تفکر خونه به خونه را تغییر داد/ بالاتر نفت مسجدسلیمان لیگ برتری می‌شویم
منبع خبر: برنامه نود
دسته خبری: ورزش|فوتسال

وبسایت رسمی برنامه نود - هافبک خونه به خونه بابل گفت: نکونام تفکر خونه به خونه را تغییر داده و از نظر انگیزشی بسیار آماده هستیم.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از ایلنا، فرشاد فرجی درباره حضور خونه به خونه در بین تیم‌های بالای جدولی گفت: هفته گذشته بازی خوبی را پشت سر گذاشتیم و روی شروع مجدد به گل رسیدیم تا در بازی 6 امتیازی به پیروزی دست پیدا کنیم و فاصله با صدر جدول را کم کنیم.

وی ادامه داد: ما علاوه بر اینکه گل نمی‌خوریم و دروازه بانمان عملکرد فوق العاده‌ای داشته فرصت دست یافتن موقعیت به حریفان را نمی‌دهیم. ساختار تیمی ما اینگونه است و همه بازیکنان از لحاظ تاکتیکی خوب کار می‌کنند و در مقابل در هر بازی حداقل 5بازی صد در صد گل داریم.

فرجی افزود: هفته سوم بود که به خونه به خونه آمدم و همیشه گفتم که روز به روز بهتر می‌شویم. نکونام تفکر خونه به خونه را عوض کرده و از نظر انگیزشی بسیار آماده هستیم. بازیکنان هم همت کردند به این روز برسیم که همه درباره موفقیت‌های خونه به خونه صحبت کنند.

هافبک خونه به خونه درباره رابطه نزدیک بازیکنان با جواد نکونام عنوان کرد: کادرفنی همیشه پشت بازیکنان بوده و حتی پیگیر دریافتی‌های ما هم هستند. ارتباط صمیمی آقای نکونام و فاصله سنی ایشان با بازیکنان موجب شده تا این نتایج را کسب کنیم. جنگ و دعواهای نکونام فقط به خاطر بازیکنان است و خیلی وقت است که به حضور ایشان عادت کرده‌ایم. تیم های لیگ یکی در نیم فصل دوم شکوفا می‌شوند و نتایج ما در نیم فصل اول می‌تواند این امید را به ما بدهد که با حمایت و فراهم بودن شرایط مالی به لیگ برتر صعود کنیم. اگر آرامش مهیا باشد بالاتر از نفت مسجد سلیمان به لیگ برتر صعود می‌کنیم. چشم انتظار عملی شدن تعهدات باشگاه هستیم.

 

 

 

2081

 

نمایش موجودیت‌ها