date_range یکشنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۸ access_time ۰۵:۱۱:۲۰ ب.ظ

انواع خدمات ارزی و بین‌المللی در بانک‌پاسارگاد

انواع خدمات ارزی و بین‌المللی در بانک‌پاسارگاد
منبع خبر: بورسینس

 مشاور مدیرعامل و مدیر روابط‌عمومی بانک پاسارگاد گفت: این بانک در راستای ارایه خدمات و محصولات مختلف به مشتریان، انواع خدمات ارزی و بین‌المللی را به هم‌میهنان ارایه می‌دهد.

به گزارش بورسینس به نقل از سرویس بازار ایسنا، خسرو رفیعی ادامه داد: بانک‌پاسارگاد آمادگی پذیرش سپرده‌های ارزی هم‌میهنان را برای دوره‌های 3 ماهه، 6 ماهه و یک ساله دارد. همکاران ما در شعبه‌های بانک‌ در سراسر کشور آماده ارایه این خدمات و همچنین ارایه اطلاعات لازم به مشتریان هستند.

وی افزود: صادرکنندگان به منظور افزایش توان تولید و صادرات خود می‌توانند از تسهیلات ارزی بانک‌پاسارگاد استفاده کنند. همچنین واردکنندگان نیز می‌توانند از خدمات ارزی این بانک برای واردات کالا، مواداولیه و تجهیزات از طریق گشایش اعتبار اسنادی، بروات اسنادی و حواله‌ استفاده کنند.

رفیعی خاطرنشان کرد: بانک‌پاسارگاد آمادگی دارد بر اساس بخشنامه‌های ارزی بانک‌مرکزی انواع نقل و انتقالات ارزی مشتریان را از داخل به خارج و حواله‌های وارده به نفع مشتریان را در اسرع وقت دریافت و در اختیار آنان قرار دهد. همچنین این بانک انواع خدمات ارزی مانند گشایش اعتبارات اسنادی وارداتی، قبول و معامله اعتبارات اسنادی صادراتی، صدور انواع ضمانت‌نامه‌های ارزی، ثبت سفارش بروات اسنادی و … را به مشتریان ارایه می‌کند.

نمایش موجودیت‌ها