date_range یکشنبه ۱۵ مهر ۱۳۹۷ access_time ۰۲:۵۲:۰۰ ب.ظ

گرامیداشت روز جهانی کودک در شبکه دو و شبکه شما

گرامیداشت روز جهانی کودک در شبکه دو و شبکه شما
منبع خبر: خبرگزاری ملیت

شبکه‌های دو و شما به مناسبت گرامیداشت روز جهانی کودک ویژه‌برنامه‌های متنوعی را در نظر گرفته‌اند.

به گزارش  ملیت به نقل از فارس، شبکه دو سیما به مناسبت روز جهانی کودک به صورت زنده ویژه برنامه‌ای رنگارنگ را در بخش‌های متنوع و سرگرم کننده و با حضور کودکان، مجریان نام آشنای کودک و نوجوان، فیلمسازان و ... دوشنبه ۱۶ مهر تقدیم مخاطبان می‌کند. 
این ویژه برنامه به تهیه‌کنندگی و کارگردانی مجتبی ظریفیان و آزیتا رضایی (عمو مهربان و خاله رویا) میزبان عموهای فیتیله‌ای، ملیکا زارعی (خاله شادونه)، مسعود روشن پژوه، بهاره جهاندوست، خاله سارا، خاله قاصدک، عمو مهرداد و ... همچنین فیلمسازان سینمایی کودک خواهد بود.  از این میان می توان به غلامرضا رمضانی و امیر مشهدی عباس از فیلمسازان حوزه کودک و نوجوان اشاره کرد. این بخش از برنامه با پخش قسمت هایی از آثار این فیلمسازان همراه خواهد بود. 
پرداختن به بازی‌های ایرانی و دسته جمعی، ایجاد فضایی پرنشاط، اجرای موسیقی توسط کودکان، اجرای نمایش عروسکی و هرچه که دنیای کودکان را زیباتر می‌کند برای این برنامه در نظر گرفته شده است.   
این ویژه برنامه با هدف انتشار پیام صلح و دوستی کودکان ایرانی به همه کودکان جهان در گروه کودک و نوجوان شبکه دو سیما تهیه شده و در آن از حضور دست اندرکاران برنامه های مختلف شبکه دو که ویژه کودکان و نوجوانان تهیه می شوند از جمله «محله گل و بلبل»، «با ما بیا»، «فیتیله ای ها»، «خاله شادونه»، «سوغات جنگل»، «مسابقه محله»، «کافه بازی» و .... بهره می‌برد. 
این برنامه دوشنبه از ساعت ۱۵:۰۰ به صورت زنده روانه آنتن شبکه دو سیما می‌شود.

**کودکان سرزمین ایران در شبکه شما
همچنین شبکه تلویزیونی «شما» به مناسبت روز جهانی کودک برنامه ۱۴ساعته‌ای را با مشارکت کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان روی آنتن می‌برد.
در این ویژه برنامه مجموعه‌ای از جدیدترین انیمیشن‌های ایرانی تولید کانون، فیلم سینمایی،گزارش‌هایی از کودکان سراسر ایران و چند مستند مربوط به کودکان پخش خواهد شد. 
همچنین جمعی از کودکان موفق فعال در کانون پرورش، مربیان مراکز تهران و شهرستان، برگزیدگان قصه‌گویی کانون و... در برنامه حضور خواهند داشت.
این برنامه روز دوشنبه شانزدهم مهرماه همزمان با روز جهانی کودک از ساعت ۱۰صبح تا ۱۲شب از شبکه شما پخش می‌شود.
نمایش موجودیت‌ها