date_range پنجشنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۷ access_time ۰۹:۲۳:۰۰ ق.ظ

چگونه در استوری اینستاگرام سوال بپرسیم؟

چگونه در استوری اینستاگرام سوال بپرسیم؟
منبع خبر: خبرگزاری ملیت

اینستاگرام در ماه اکتبر قابلیت نظرسنجی را به این شبکه اجتماعی افزود تا کاربران به امکانات بیشتری دسترسی داشته باشند. حالا این قابلیت متنوع‌تر نیز شده است.

به گزارشض ملیت به نقل از عصرایران، از این به بعد مخاطبان هر کاربر می‌توانند در صورت اعلام آمادگی وی، سوالاتی را از او طرح کرده و این سوالات را در بخش استوری هر فرد ثبت کنند.

اینستاگرام می‌گوید ارائه این خدمات راهی جدید برای آغاز مکالمه میان کاربران از طریق استوری در شرایطی است که فرد عکس یا ویدئویی برای اشتراک گذاری در دسترس ندارد. این خدمات جدید روشی خلاقانه برای به اشتراک گذاری ایده‌های جذاب در اختیار افراد می‌گذارد.

قابلیت جدید در بخش برچسب‌ها یا استیکرهای در دسترس است. کاربر پس از ضربه زدن با انگشت بر روی این بخش می‌تواند مطلبی را تایپ کند که نشانه آمادگی وی برای دریافت سوالات کاربران است. به عنوان مثال فرد می‌تواند بنویسد در ایستگاه اتوبوس منتظر اتوبوس هستم. از من یک سوال بپرس!

در ادامه تعقیب کنندگان هر فرد می‌توانند به این سوالات پاسخ دهند و کاربر می‌تواند پاسخ‌های یادشده را مشاهده کند. البته با توجه به اینکه خدمات جدید در مرحله آزمایشی است، پاسخ‌ها گاهی در بخش دایرکت مشاهده می‌شود و گاهی نیز در فهرست افرادی که استوری را مشاهده کرده اند، قابل دسترس است.

کاربر همچنین می‌تواند بررسی کند که چه کسانی به سوالات وی پاسخ داده اند و این پاسخ‌ها برای ملاحظه عموم قابل رویت خواهد بود، اما نام کاربری یا عکس فردی که به سوال طرح شده پاسخ داده به طور عمومی قابل مشاهده نخواهد بود. خدمات یادشده هم در نسخه اندروید و هم از طریق نسخه آی او اس اینستاگرام قابل دسترس خواهد بود.
نمایش موجودیت‌ها