date_range دوشنبه ۲۲ بهمن ۱۳۹۷ access_time ۰۳:۴۵:۰۰ ب.ظ
تعداد 2 خبرگزاری دیگر این خبر را منتشر کرده‌اند.

اوحدی: حضور مردم کلید عبور از بحران‌ها است

اوحدی: حضور مردم کلید عبور از بحران‌ها است
منبع خبر: خبرگزاری ملیت

رئیس سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران با اشاره به حضور میلیونی مردم در راهپیمایی 22 بهمن گفت: بهترین و مهم‌ترین کلید عبور از مشکلات، بحران‌ها و مقابله با بحران‌ها و تحقق آرمان شهدا همین حضور مردم در صحنه است؛ مردمی که قدر استقلال خودشان را می‌دانند، قدر آزادی که نصیب‌شان شده را می‌دانند.

به گزارش ملیت، سعید اوحدی در حاشیه حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن و بازدید از ایستگاه سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران، افزود: به حمدالله امروز در چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، مردم ما از پختگی، بالندگی و فروغی برخوردار شده‌اند که در سخت‌ترین شرایط، با عزم جدی و راسخ، در واقع به دنبال تحقق آرمان‌هایشان هستند. باید قدر این حضور را بدانیم، حضوری که معجزه می‌کند و دشمنان را از پا درمی‌آورد.

رئیس سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران در پایان درباره ایستگاه‌های فرهنگی این سازمان در مسیر راهپیمایی هم تاکید کرد: کارکنان سازمان فرهنگی هنری طی چند روز گذشته برای ایستگاه‌های این سازمان در مسیر راهپیمایی بسیار زحمت کشیده‌اند و غرفه‌های بسیار خوبی را شاهد هستیم. به آنها خسته نباشید می‌گویم.

 ایستگاه‌های سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران در مسیر راهپیمایی ۲۲ بهمن با عنوان کلی «ایران ما انقلاب ما» و با رویکرد «تقویت هویت انقلابی» در ۷ نقطه از مسیر برپا شده است و تا پایان راهپیمایی ۲۲ بهمن، میزبان شهروندان است.
نمایش موجودیت‌ها