date_range پنجشنبه ۲۸ تیر ۱۳۹۷ access_time ۰۱:۵۵:۰۰ ب.ظ

فتحی: شفر خودش خواست اردوی آلمان لغو شود

فتحی: شفر خودش خواست اردوی آلمان لغو شود
منبع خبر: خبرگزاری ملیت
دسته خبری: ورزش|فوتبال

سرپرست جدید باشگاه استقلال اولویت‌های کاری خود را در فاصله یک هفته به آغاز مسابقات لیگ برتر تشریح کرد.

به گزارش ملیت به نقل از فارس،امیرحسین فتحی بعد از انتخابش به عنوان سرپرست جدید باشگاه استقلال، گفت: همان‌طور که مستحضر هستید روز گذشته در جلسه هیات مدیره به عنوان سرپرست جدید باشگاه انتخاب شدم و حالا هم امیدوارم بتوانیم با یک کار گروهی استقلال را به سرمنزل مقصود برسانیم. 

وی افزود: همه تلاش ما این است که به جایگاهی که هواداران استقلال توقع دارند این تیم را برسانیم و انشاءالله با کمک همین اتفاق رخ خواهد داد.

فتحی در پاسخ به این سؤال که آیا اولویت اصلی وی خرید بازیکنان جدید است یا اعتراض به اتفاقات مربوط به سوپرجام و تمدید قرارداد بازیکنان این تیم، گفت: در وهله اول ساماندهی وضعیت فعلی باشگاه در اولویت ما قرار دارد، در این ساماندهی تمدید قرارداد بازیکنان، جذب بازیکنان جدید و پیگیری مساله سوپرجام گنجانده شده است. 

سرپرست جدید باشگاه استقلال در پاسخ به این سؤال که آیا باشگاه استقلال دفاعیه‌ای در مورد سوپرجام دارد یا خیر، گفت: قطعاً به این موضوع ورود خواهیم کرد و امیدوار هستیم مسائل جاری در مورد سوپرجام به زودی حل شود.

وی در خصوص اینکه آیا با روزبه چشمی جلسه‌ای برگزار کرده یا خیر، گفت: خودم در این جلسه حضور نداشتم و اخبار را از طریق رسانه‌ها شنیدم. 

فتحی در خصوص بازگشت وریا غفوری به تهران، گفت: شب گذشته با وریا غفوری به صورت تلفنی صحبت کردم، ولی خبر خاصی در این خصوص ندارم و انشاءالله به باشگاه می‌روم تا ببینم جریان چیست.

سرپرست جدید باشگاه استقلال در خصوص اینکه ظاهراً قرار بود تیم به آلمان برود و یک دیدار دوستانه برگزار کند، گفت: در جلسه‌ای که روز گذشته در هیات مدیره برگزار شد فکسی از آقای شفر به دست ما رسید که یکی از خواسته‌های این مربی لغو سفر به آلمان بود. با توجه به محدودیت زمان برای گرفتن روادید مقرر شد اعضای تیم در کشور ترکیه باقی بماند، چون در این شرایط آن‌ها بهتر می‌توانند به آماده‌سازی بپردازند. 

وی در خصوص اینکه افتخاری حضور در هیات مدیره را نپذیرفته و از ماجدی به عنوان جایگزین او یاد می‌شود، گفت: در آخرین لحظاتی که در خدمت آقای افتخاری بودم صحبتی در این زمینه نشد، ولی او به عنوان عضو هیات مدیره صورتجلسه روز گذشته را امضا کرد، اما اینکه دیگر چه اتفاقی پس از آن افتاده من بی‌اطلاع هستم. انتخاب عضو جدید هیات مدیره هم در صلاحیت بنده نیست و به عهده مجمع است.

فتحی در خصوص تجمعاتی که طی روز‌های اخیر مقابل وزارت ورزش و جوانان صورت گرفته است، گفت: خدمت همه هواداران استقلال ارادت دارم و تمام توانم را به کار می‌گیرم که استقلال به جایگاه خوب برسد، آن‌ها مطمئن باشند ما نمایندگان آن‌ها برای حل مشکلات هستیم و از آن‌ها می‌خواهم ما را همراهی و حمایت کنند.
نمایش موجودیت‌ها