date_range چهارشنبه ۲۴ مرداد ۱۳۹۷ access_time ۰۱:۳۵:۰۰ ب.ظ
تعداد 2 خبرگزاری دیگر این خبر را منتشر کرده‌اند.

فرمانده انتظامی استان کرمان خبر داد: کشف 50 میلیارد تومان اجناس احتکار شده در سطح استان

فرمانده انتظامی استان کرمان تصریح کرد: استان کرمان اقداماتی جدی برای مقابله با محتکران و اخلال‌گران در بازار در سطح استان کرمان با همکاری فرماندهی انتظامی و سایر دستگاه‌های ذیربط صورت داده که تاکنون  در این راستا بیش از 50 میلیارد تومان اجناس احتکارشده در سطح استان کشف و ضبط شد.

به گزارش ایسنا منطقه کویر، سردار "رضا بنی‌اسدی‌فر" ظهر امروز 24 مردادماه در حاشیه نمایشگاه دستاورده‌های طرح ارتقاء امنیت اجتماعی شهرستان کرمان گفت: در راستای ارتقای امنیت اجتماعی کرمان طرحی به مدت سه روز اجرا کردیم که امروز آخرین روز برگزاری این طرح است.

وی از دستگیری 100 مجرم در این طرح خبر داد و بیان کرد: در مدت زمان برگزاری این طرح حدود 3.5 تن انواع مواد مخدر در شهر کرمان کشف و ضبط شد، همچنین اموال مسروقه زیادی در این طرح کشف شده است.

فرمانده انتظامی استان کرمان از کشف کالاهای قاچاق به ارزش ریالی 200 میلیون تومان در این طرح در کرمان خبر داد و تصریح کرد: استان کرمان اقداماتی برای مقابله با محتکران و اخلال‌گران در بازار در سطح استان کرمان با همکاری فرماندهی انتظامی و سایر دستگاه‌های ذیربط صورت داده که تاکنون بیش از 50 میلیارد تومان اجناس احتکارشده در سطح استان کشف و ضبط شد.

براساس این گزارش "دادخدا سالاری" دادستان عمومی و انقلاب اسلامی مرکز استان کرمان نیز در این مراسم گفت: اقدامات شایسته‌ای در راستای پیشگیری از وقوع جرم در استان کرمان صورت گرفته است.

وی از دستگیری مجرمین در راستای امنیت‌بخشی جامعه خبر داد و بیان کرد: طرح‌های ارتقای امنیت اجتماعی ادامه خواهد داشت، ضمن‌آنکه پلیس همواره در کنار مردم بوده است.

دادستان استان کرمان از اقدامات صورت گرفته در راستای مقابله با احتکار سخن به میان آورد و تصریح کرد: اقدامات گسترده‌ای برای مقابله با احتکار در استان با همکاری دستگاه‌های مربوطه صورت گرفته است که تا کنون 22 انبار بزرگ در سطح استان کرمان کشف شده است.

وی خاطر نشان کرد: این اقدامات ما در استان ادامه خواهد داشت و این اطمینان را به مردم شریف و عزیز استان کرمان خواهیم داد که هیچ حریم امنی برای مجرمین در سطح استان نخواهیم گذاشت.

انتهای پیام
نمایش موجودیت‌ها