date_range شنبه ۲۳ دی ۱۳۹۶ access_time ۱۱:۲۵:۰۰ ق.ظ
تعداد 2 خبرگزاری دیگر این خبر را منتشر کرده‌اند.

احتمال پیوستن همسر کاوه رضایی به تیم والیبال شارلوا

احتمال پیوستن همسر کاوه رضایی به تیم والیبال شارلوا
منبع خبر: فرادید
دسته خبری: ورزش|والیبال

پس از پیوستن کاوه رضایی به تیم شارلوا بلژیک همسر او فرنوش شیخی که عضو تیم ملی والیبال بانوان هم بود از حضور در اردوها انصراف داد و همسر خود را در راه سفر به شارلوا همراهی کرد. او در هیچ تیم باشگاهی و تیم ملی دیگر بازی نکرد، اما همراه همسر خود به باشگاه شارلوا رفت.


 
احتمال پیوستن همسر کاوه رضایی به تیم والیبال شارلوا

فرنوش شیخی به همراه همسر خود در بلژیک به سر می‌برد، اما قرارداد او با تیم شارلوا منوط به پذیرش شروط دو طرف خواهد بود.  پس از پیوستن کاوه رضایی به تیم شارلوا بلژیک همسر او فرنوش شیخی که عضو تیم ملی والیبال بانوان هم بود از حضور در اردو‌ها انصراف داد و همسر خود را در راه سفر به شارلوا همراهی کرد. او در هیچ تیم باشگاهی و تیم ملی دیگر بازی نکرد، اما همراه همسر خود به باشگاه شارلوا رفت.

او در ابتدا با تیم والیبال شارلوا تمرین می‌کرد، اما حالا صحبت از انعقاد قرارداد او با این تیم است. مدیر تیم شارلوا در این باره به سایت DH online بلژیک گفته است: " حضور شیخی هیچ هزینه‌ای تاکنون برای ما نداشته است. او در سطح بازیکنان بلژیکی فعالیت می‌کند و با نظر کاوه به این‌جا آمده است. هنوز کار‌های دفتری برای قرارداد با این بازیکن به سرانجام نرسیده است و در حال مذاکره با فدراسیون والیبال هستیم. "

با این حال باشگاه‌های بانوان در اروپا اتحادیه‌هایی دارند که هر تصمیمی در باشگاه هایمنوط به پذیرش آنهاست. اینکه یک بازیکن محجبه می‌تواند در این لیگ حاضر شود یا خیر باید به تایید اتحادیه برسد. سال گذشته مائده برهانی و زینب گیوه به بلغارستان ترانسفر شده بودند و دلیل آن پذیرش بازی با حجاب توسط اتحادیه یا فدراسیون بلغارستان بود، اما این شرایط هم اکنون در بلژیک ایجاد نشده است.

با این وجود تیم والیبال شارلوا بر خلاف تیم فوتبال آن در قعر جدول لیگ برتر به سر می‌برد و تنها با یک برد در رده دهم لیگ دوازده تیمی قرار دارد. البته هم اکنون شیخی در اسپانیا به سر می‌برد و در انتظار تصمیم مسولان والیبال بلژیک است.
 
منبع : ورزش 3
تصویرها
احتمال پیوستن همسر کاوه رضایی به تیم والیبال شارلوا
نمایش موجودیت‌ها