date_range پنجشنبه ۲۸ تیر ۱۳۹۷ access_time ۰۲:۴۵:۰۰ ب.ظ
تعداد 4 خبرگزاری دیگر این خبر را منتشر کرده‌اند. گراف تشابه

افزایش قیمت پایان هفته‌ای سکه طرح جدید

افزایش قیمت پایان هفته‌ای سکه طرح جدید
منبع خبر: عصر اعتبار

عصر اعتبار- قیمت هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید (امامی) امروز در بازار آزاد افزایشی 37 هزار تومانی را شاهد بود.

به گزارش پایگاه خبری « عصر اعتبار » به نقل از ایبِنا، هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید (امامی) امروز پنج شنبه 28 تیر ماه 97 در بازار تهران (در لحظه تنظیم خبر) با 37 هزار تومان افزایش قیمت نسبت به روز گذشته با رقم 2 میلیون و 918 هزار تومان به فروش رسید.

همچنین هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم با 10 هزار تومان کاهش نسبت به روز چهارشنبه به ارزش 2 میلیون و 694 هزار تومان داد و ستد شد. از سویی دیگر، امروز در بازار آزاد هر قطعه نیم سکه بهار آزادی با 2 هزار و 500 تومان رشد قیمت نسبت به روز گذشته یک میلیون و 378 هزار و هر قطعه ربع بهار آزادی نیز بدون تغییر در مدت مشابه به ارزش 717 هزار تومان معامله شد.

بر اساس این گزارش، هر قطعه سکه گرمی بدون تغییر نسبت به روز چهارشنبه 416 هزار تومان معامله شد و قیمت هر گرم طلای 18 عیار نیز با رشد یک هزار و 170 تومانی به ارزش 238 هزار و 500 تومان فروخته شد.

با این حال، بر اساس اعلام بانک مرکزی هر دلار آمریکا با یک تومان افزایش نسبت به روز گذشته 4 هزار و 351 تومان قیمت خورد. هر یورو با 10 تومان رشد 5 هزار و 79 تومان و هر پوند نیز با 3 تومان کاهش 5 هزار و 700 تومان ارزش‌گذاری شد.

افزایش قیمت پایان هفته‌ای سکه طرح جدید

تصویرها
افزایش قیمت پایان هفته‌ای سکه طرح جدید
نمایش موجودیت‌ها