date_range سه شنبه ۲۱ خرداد ۱۳۹۸ access_time ۱۰:۲۵:۳۰ ب.ظ

رئیس هیئت تکواندوی قم خبر داد؛ تلاش برای حضور تکواندوی قم در لیگ برتر مردان کشور

رئیس هیئت تکواندوی قم خبر داد؛ تلاش برای حضور تکواندوی قم در لیگ برتر مردان کشور
دسته خبری: ورزش|تکواندو

رئیس هیئت تکواندوی استان قم اعلام کرد حضور تکواندوی قم در لیگ برتر مردان کشور در دستور کار قرار دارد


رئیس هیئت تکواندوی استان قم اعلام کرد حضور تکواندوی قم در لیگ برتر مردان کشور در دستور کار قرار دارد.
محمد جمشیدی در گفتگویی اظهار داشت: بر اساس راهبرد سال ۹۸ تکواندوی قم، به دنبال حضور حداکثری در رویدادهای کشوری و ورود به عرصه کسب عناوین و موفقیت ها هستیم و این رویکرد پس از سپری شدن بخشی از دوران پایه سازی در تکواندوی قم شکل گرفته است.
وی افزود: امسال در رده های سنی پایه حضور پررنگی در لیگ های کشوری خواهیم داشت به طوری که در بخش پسران، تکواندوکاران قمی در رده های سنی خردسالان، نونهالان و نوجوانان در لیگ حضور می یابند و در بخش دختران نیز در رده های نونهالان و نوجوانان در لیگ شرکت خواهیم کرد.
رئیس هیئت تکواندوی استان قم گفت: با توجه به تکواندوکاران باکیفیت و آینده دار جوان ما، امسال در صدد حضور در لیگ بزرگسالان هستیم و حضور تکواندوی قم در لیگ برتر مردان کشور در دستور کار قرار دارد که امیدوارم این اقدام عملیاتی شود و تیم خوبی را روانه لیگ کنیم.
جمشیدی در پاسخ به این سوال که آیا تکواندوی قم برنامه ای برای حضور در لیگ کوثر ندارد بیان داشت: در بخش بانوان، تکواندوی قم هنوز به سطحی از توان و داشته های انسانی نرسیده است که بتواند در لیگ کوثر حضور یابد و به همین دلیل حضور در لیگ بانوان در برنامه ما قرار ندارد و در بخش بانوان، تمرکز روی بازیکن سازی همچنان ادامه خواهد داشت.
وی با اشاره به برنامه های آتی تکواندوی قم عنوان کرد: مسابقات پومسه قهرمانی کشور نیز اواخر تیرماه در همدان برگزار می شود و پومسه کاران قمی در این مسابقات شرکت می کنند ضمن اینکه برگزاری دوره هماهنگی داوران و اردوهای تیم استان قم در رده های سنی پایه به همراه میزبانی از آزمون دان ۳ و ۴ کشوری مردان از جمله برنامه های آینده هیئت تکواندوی استان قم است.
 

نمایش موجودیت‌ها