date_range یکشنبه ۱۹ خرداد ۱۳۹۸ access_time ۱۱:۴۵:۴۰ ب.ظ

انجمن صرع استان قم برگزار می‌کند؛ دوره آموزشی رایگان آشنایی با صرع در قم

انجمن صرع استان قم برگزار می‌کند؛ دوره آموزشی رایگان آشنایی با صرع در قم

مدیر انجمن صرع قم از برگزاری دوره‌های آموزشی رایگان آشنایی با صرع ویژه نهادهایی که با مردم بیشتر در ارتباطند، خبر داد


مدیر انجمن صرع قم از برگزاری دوره‌های آموزشی رایگان آشنایی با صرع ویژه نهاد‌هایی که با مردم بیشتر در ارتباطند،خبر داد.
دوره آموزشی رایگان آشنایی با صرع در قم
به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان ؛مریم مرادی،مدیر انجمن صرع قم از برگزاری کلاس‌های آموزشی رایگان آشنایی با صرع و کمک‌های اولیه برای نهاد‌ها و سازمان‌هایی که در ارتباط بیشتر با مردم هستند خبر داد.
وی افزود: از آنجایی که افراد مصروع معمولا به دلیل باور‌های غلط جامعه سعی در پنهان کردن بیماری خود دارند نحوه برخورد و شناخت این بیماری برای بسیاری از افراد شناخته شده نیست.
مرادی گفت: در همین راستا با همکاری پزشکان متخصص مغز و اعصاب انجمن، کلاس‌ها و کارگاه‌های آموزشی رایگان شناخت بیماری صرع و نحوه کمک‌های اولیه در زمان بروز حملات تشنجی برای اقشاری که در ارتباط بیشتری با مردم هستند برگزار خواهد شد.
مدیر انجمن صرع استان قم خاطرنشان کرد: در دور اول این کلاس‌ها با اعلام آمادگی از سوی تاکسیرانی و خانه کارگر، این کلاس‌ها برگزار خواهد شد و در صورتی که سازمان‌های دیگری نیز متقاضی این کلاس‌ها باشند برای آن‌ها نیز کارگاه‌های آموزشی برپا خواهد شد.
وی تاکید کرد: از آنجایی که بسیاری از تشنج‌ها به‌خصوص در کودکان شناخته نمی‌شود و با حواس پرتی‌های دانش آموزان اشتباه گرفته می‌شود، برای شروع سال تحصیلی جدید در صورتی که اداره کل آموزش و پرورش متقاضی باشد این کلاس‌ها برای مربیان بهداشت مدارس نیز برگزار خواهد شد.
 

نمایش موجودیت‌ها