date_range سه شنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۷ access_time ۰۹:۵۸:۲۱ ق.ظ

وزیر کشور در بدو ورود به ایلام خبر داد: افرایش ظرفیت امکانات زیرساختی و خدماتی در مرز مهران/ پیگیری رفع کمبودها در هیئت دولت و ستاد اربعین

وزیر کشور در بدو ورود به ایلام خبر داد: افرایش ظرفیت امکانات زیرساختی و خدماتی در مرز مهران/ پیگیری رفع کمبودها در هیئت دولت و ستاد اربعین
منبع خبر: وزارت کشور
دسته خبری: سیاست|دولت

رحمانی‌فضلی در جمع خبرنگاران اظهار داشت: هدف از این سفر بازدید از مجموعه‌ای از فعالیت‌ها و تلاش‌ها و زحماتی که در این منطقه درخصوص زوار آقا اباعبدالله‌الحسین (ع) کشیدند است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور، عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور امروز سه‌شنبه ۲۴ مهر ماه در سفر به استان ایلام به منظور بازدید از مرز مهران در ورود این استان در جمع خبرنگاران اظهار داشت: هدف از این سفر بازدید از مجموعه ای از فعالیت ها و تلاش ها و زحماتی که در این منطقه در خصوص زوار آقا اباعبدالله الحسین (ع) کشیدند است.
وى با قدردانى و تشکر از مسئولان جهت فراهم کردن امکانات مناسب در این گذرگاه مرزى براى زائران افزود: اگر مشکلات و مسائل و موضوعاتی هست که باید پیگیری شود، هم در دولت و هم در ستاد اربعین این موضوعات را مطرح و پیگیرى خواهیم کرد تا بتوانیم ان شاء الله نسبت به رفع مشکلات و مسائل اقدام کنیم.
وزیر کشور تاکید کرد: بر اساس گزارش هایی که تا کنون ارائه شده، اقدامات خوبى در سال جارى در حوزه هاى زیرساختی، خدماتی، امنیت و حمل و نقل صورت گرفته یعنى ظرفیت ها و امکانات بهتر از سال قبل پیش بینى شده است.
رحمانى فضلى یادآور شد: امیدواریم بتوانیم بستر و زمینه مناسبی را مهیا کنیم تا زوار آقا ابا عبد الله الحسین با راحتی و امنیت و با خیال راحت بتوانند به زیارتشان بروند و دعا گوی ما باشند.
وزیر کشور به منظور بررسی آخرین وضعیت از زیرساخت های اربعین حسینی در شهرستان مهران صبح امروز وارد ایلام شد.
وی در جلسه ستاد اربعین در پایانه مرزی مهران نیز حضور خواهند داشت.
رحمانى فضلى قرار است به صورت زمینی به مهران سفر کند و از نزدیک در جریان وضعیت راه ارتباطی و چهار خطه کردن این محور ارتباطی برای تردد زائران قرار گیرد.
 
نمایش موجودیت‌ها