date_range چهارشنبه ۲۰ دی ۱۳۹۶ access_time ۱۲:۵۲:۰۰ ب.ظ
تعداد 2 خبرگزاری دیگر این خبر را منتشر کرده‌اند.

دلار دولتی به 3700 تومان نزدیک شد + نمودار

دلار دولتی به 3700 تومان نزدیک شد + نمودار

بررسی نرخ دلار از ابتدای سال‌جاری نشان می‌دهد که نرخ دلار دولتی از اولین روز فروردین تا به امروز با 400 تومان افزایش قیمت روبرو شده است.

  بانکداری ایرانی  -  بررسی نرخ دلار از ابتدای سال جاری نشان می‌دهد که نرخ دلار دولتی از اولین روز فروردین تا به امروز با ۴۰۰ تومان افزایش قیمت روبرو شده است.

 به گزارش  میزان، در این روز‌ها دلار دولتی با تبعیت از دلار بازار آزاد افزایش قیمت را در دستور کار خود قرار داده و این درحالی است که براساس اعلام بانک مرکزی دلار در اولین روز از دی ماه سال جاری با رقم ۳۵۸۵ تومان کار خود را آغاز کرد که کمترین رقم تا روز ۱۹ دی ماه بوده است.

لازم به ذکر است که دلار با نرخ ۳۶۲۱ تومان که بیشترین نرخ دلار تا روز 19 دی ماه بوده در ماه جاری به کار خود ادامه داده است و این روند صعودی مدتی است که بازار دلار دولتی را درگیر خود کرده است.

نگاه اجمالی به نمودار دلار دولتی نشان می‌دهد که از ابتدای ماه جاری روند قیمت دلار با شیب نسبتا صعودی در کنار ارز آزاد در حرکت بوده و این روند در روز جاری با رقم ۳۶۲۱ تومان همچنان افزایشی بوده است.

با این حال تنها در برخی از روز‌ها دلار دولتی با اُفت یک تومانی قیمت روبرو شد و این درحالی است که در بعضی از روزها افزایش قیمت‌ها در یک روز به ۹ تومان هم رسیده است.

بررسی نرخ دلار در اولین روز از سال ۹۶ نشان می‌دهد که دلار سال جاری را با رقم ۳ هزار و ۲۲۰ تومان آغاز کرده است و تا روز 19 دی ماه که نرخ ۳ هزار و ۶۲۱ تومان است بالغ بر ۴۰۰ تومان افزایش قیمت داشته است.

دلار دولتی به 3700 تومان نزدیک شد + نمودار
تصویرها
دلار دولتی به 3700 تومان نزدیک شد + نمودار
نمایش موجودیت‌ها