date_range شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷ access_time ۰۳:۲۰:۰۰ ب.ظ
تعداد 2 خبرگزاری دیگر این خبر را منتشر کرده‌اند.

بهای طلا در شروع فصل تابستان داغ‌تر شد

بهای طلا در شروع فصل تابستان داغ‌تر شد

بازار سکه و طلا در حالی امروز (شنبه) به استقبال فصل تابستان رفت که بر حرارت قیمت‌ها افزوده شده و هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید با رشد بیش از یک‌میلیون ریالی به محدود 27 میلیون ریال وارد شد.

بازار سکه و طلا در حالی امروز (شنبه) به استقبال فصل تابستان رفت که بر حرارت قیمت ها افزوده شده و هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید با رشد بیش از یک میلیون ریالی به محدود 27 میلیون ریال وارد شد.

به گزارش خبرنگار اقتصادی ایرنا، در حالی که قیمت هر اونس طلا در بازارهای جهانی امروز افت ناچیز 16 سنتی را تجربه کرد و به یک هزار و 269 دلار و 49 سنت رسید، قیمت مسکوکات و مصنوعات طلا در بازار ایران همچنان روند رو به رشد خود را طی می کند.

بازاریان امروز هر قطعه سکه تمام بهار آزادی را با یک میلیون و 45 هزار ریال رشد، 27 میلیون و 20 هزار ریال و هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم را با افزایش یک میلیون و 45 هزار ریالی، 25 میلیون و 225 هزار ریال فروختند.

همچنین بهای هر نیم سکه با 820 هزار ریال رشد به 13 میلیون و 320 هزار ریال و هر ربع سکه با 250 هزار ریال افزایش به هفت میلیون و 220هزار ریال رسید و سکه گرمی نیز 100 هزار ریال رشد قیمت را تجربه کرد و چهار میلیون و 60 هزار ریال قیمت گذاری شد.

قیمت هر گرم طلای خام 18 عیار در بازار داخلی ایران در حالی با 75 هزار و 300 ریال رشد، 2 میلیون و 315 هزار و 600 ریال نرخ گذاری می شود که با محاسبه قیمت مالیات بر ارزش افزوده و اجرت کار، قیمت تمام شده هر گرم مصنوعات طلا به بیش از سه میلیون ریال رسیده است.
نمایش موجودیت‌ها