date_range شنبه ۲۳ دی ۱۳۹۶ access_time ۰۸:۰۰:۰۰ ب.ظ

آخرین خبرها از سی و ششمین جشنواره فیلم فجر

آخرین خبرها از سی و ششمین جشنواره فیلم فجر
منبع خبر: تیک

سی و ششمین دوره جشنواره فیلم فجر که مهم‌ترین اتفاق سینمایی کشور در سال 96 است، از 12 لغایت 22 بهمن‌ماه در تهران و مراکز استان برگزار می‌شود تا در شب 22 بهمن در کاخ جشنواره، برندگان سیمرغ بلورین بخش مسابقه ایران این دوره مشخص شوند.

سی و ششمین دوره جشنواره فیلم فجر که مهم ترین اتفاق سینمایی کشور در سال ۹۶ است، از ۱۲ لغایت ۲۲ بهمن ماه در تهران و مراکز استان برگزار می شود تا در شب ۲۲ بهمن در کاخ جشنواره، برندگان سیمرغ بلورین بخش مسابقه ایران این دوره مشخص شوند.

آخرین خبرها از سی و ششمین جشنواره فیلم فجر همانطور که در گزارش های سه گانه روزیاتو درباره معرفی آثار بخش سودای سمیرغ جشنواره اعلام کردیم، ۲۵ فیلم مورد تایید هیات داوران قرار گرفته اند که از این تعداد، ۱ فیلم (فیلشاه) به صورت انیمیشن و ۲ فیلم نیز مستند هستند.

برای آگاهی از متن و حاشیه اتفاقاتی که در ستاد جشنواره در روزهای اخیر رخ داده است ، گزارش امروز سرویس هنری روزیاتو نگاهی دارد به جدید ترین رویدادهای جشنواره سی و ششم تا در جریان برنامه های ستاد برگزاری قرار بگیریم.

برنامه قرعه کشی فیلم های سینما رسانه

آیین قرعه‌کشی برنامه نمایش فیلم‌های سی‌و‌ ششمین جشنواره فیلم فجر در سینمای رسانه چهارشنبه بیستم دی‌ماه با اجرای محمدحسین میثاقی و با حضور ابراهیم داروغه‌زاده دبیر جشنواره، مدیران بخش‌های مختلف جشنواره، محمدرضا فرجی، گروهی از اهالی سینما و صاحبان آثار از جمله سید غلامرضا موسوی، فریدون جیرانی، سیروس الوند، رسول صدرعاملی، مانی حقیقی، منیژه حکمت، احمدرضا معتمدی، سعید سعدی، علی قائم‌مقامی، پوریا آذربایجانی، هادی مقدم‌دوست در پردیس سینمایی ملت آغاز شد.
تصویرها
آخرین خبرها از سی و ششمین جشنواره فیلم فجر
نمایش موجودیت‌ها