date_range پنجشنبه ۲۰ تیر ۱۳۹۸ access_time ۰۱:۱۷:۴۸ ب.ظ

استاندار ایلام: عملکرد بانک کشاورزی در استان موفق بوده است

استاندار ایلام: عملکرد بانک کشاورزی در استان موفق بوده است
منبع خبر: خبرهای بانکی

خبرهای بانکی - قاسم سلیمانی‌دشتکی در دیدار با مدیران بانک کشاورزی کشور از عملکرد خوب این بانک در استان قدردانی کرد و گفت: عملکرد بانک کشاورزی در استان موفق بوده است.

به گزارش خبرهای بانکی ، استاندار ایلام در دیدار با فرهاد فنودی عضو هیئت مدیره بانک کشاورزی، جلالیان مدیر امور اعتبارات  و بهبهانی رئیس اداره کل وصول مطالبات بانک کشاورزی، با بیان مطلب فوق خواستار تزریق بیشتر منابع ارزی به طرف مناطق کمتر توسعه یافته کشور شد و اظهار داشت:  استان ایلام به سبب محرومیت های عمیق دوران قبل از انقلاب و خرابی های دوران جنگ تحمیلی، امروز نیازمند توجه ویژه است .

وی افزود: علی رغم جمعیت کم استان ظرفیت های عظیمی چون ۴۳۰ کیلومتر مرز مشترک، ۱۱ درصد گاز و ۴ درصد نفت کشور و ظرفیت های آبی و خاکی و کشاورزی و میزبانی زوار کربلا این استان را در موقعیت بسیار خوبی برای سرمایه گذاری قرار داده است که برای انجام این مهم نیازمند توجه و تخصیص منابع اعتباری هستیم .

در ادامه این نشست فنودی عضو هیئت مدیره بانک کشاورزی با اعلام این خبر که امسال ۳۰ درصد به تسهیلات بانک کشاورزی افزوده شده است ، دقت بیشتر در رعایت ضوابط اعتباری هنگام تشکیل پرونده ها را خواستار شد.

نمایش موجودیت‌ها