date_range شنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۶ access_time ۰۶:۰۹:۰۲ ب.ظ
تعداد 3 خبرگزاری دیگر این خبر را منتشر کرده‌اند. گراف تشابه

تشریح نحوه انتشار اوراق گواهی سپرده مدت‌دار، ویژه سرمایه‌گذاری در بانک شهر

تشریح نحوه انتشار اوراق گواهی سپرده مدت‌دار، ویژه سرمایه‌گذاری در بانک شهر
منبع خبر: خبرهای بانکی

خبرهای بانکی مدیر امور شرکت‌ها و سرمایه‌گذاری‌های بانک شهر، نحوه انتشار اوراق گواهی سپرده مدت‌دار، ویژه سرمایه‌گذاری (ریالی و ارزی) در این بانک را تشریح کرد.

به گزارش خبرهای بانکی ، سعید اقدامیان با اشاره به انتشار اوراق گواهی سپرده مدت دار ویژه سرمایه‌گذاری عام (ریالی و ارزی) به منظور جذب منابع و توسعه و عمران شهری و ارزش آفرینی برای هموطنان و مشتریان بر اساس مجوز بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران گفت: اوراق گواهی سپرده ریالی از روز شنبه 28 بهمن ماه 96 تا روز  پنج‌شنبه 10 اسفند‌ماه  در همه شعب این بانک در سراسر کشور عرضه خواهد شد.    
وی افزود: این اوراق یک‌ساله، با نرخ سود علی‌الحساب 20 درصد سالانه، معاف از مالیات، بانام انتشار اوراق گواهی سپرده مدت‌دار، ویژه سرمایه‌گذاری (عام) و همراه با قابلیت بازخرید قبل از سررسید نزد شعب بانک شهر با نرخ 14 درصد سالانه است.
اقدامیان خاطر نشان کرد: همچنین مقاطع پرداخت سود علی‌الحساب این اوراق ماهانه بوده و تضمین پرداخت اصل و سودهای علی‌الحساب آن توسط بانک شهر صورت می‌گیرد.
وی با اشاره به شرایط انتشار اوراق گواهی سپرده ریالی مبتنی بر ارز، تصریح کرد: فروش و انتشار این گواهی نیز از 28 بهمن 96 آغاز شده و تا اطلاع ثانوی انجام خواهد شد.
به گفته وی، این اوراق با نام، یکساله با نرخ 4 درصد و برای گواهی های دوساله با نرخ 5‏/4 درصد با پرداخت سود در مواعد 6 ماهه خواهد بود.

نمایش موجودیت‌ها