date_range پنجشنبه ۲۰ تیر ۱۳۹۸ access_time ۰۱:۱۵:۳۶ ب.ظ

افتتاح نیروگاه خورشیدی 10 مگاواتی با مشارکت بانک حکمت ایرانیان

افتتاح نیروگاه خورشیدی 10 مگاواتی با مشارکت بانک حکمت ایرانیان
منبع خبر: خبرهای بانکی
دسته خبری: اقتصاد|انرژی

خبرهای بانکی - نیروگاه خورشیدی 10 مگاواتی شرکت تابان که با مشارکت بانک حکمت ایرانیان احداث شده بود، در شهرستان اقلید فارس با حضور وزیر محترم نیرو به بهره‌برداری رسید.

به گزارش خبرهای بانکی ، اردکانیان وزیر نیرو به همراه هیئتی بلند پایه متشکل از صادق زاده مدیرعامل شرکت توانیر، افضلی نماینده شهرستان اقلید، خانم ببران مدیرکل روابط عمومی وزارت نیرو، کریمی مدیرعامل شرکت برق منطقه ای فارس و با همراهی تنی چند از معاونین و مسئولین وزارت نیرو، فرماندار و بخشدار شهرستان اقلید، جاوید میلانی مدیرعامل و صادقی رئیس هیئت مدیره شرکت تابان و ظریف نیا مدیر روابط عمومی بانک حکمت ایرانیان نیروگاه خورشیدی شرکت تابان را در شهرستان اقلید را افتتاح نمودند .

در ابتدای این مراسم که عصر دوشنبه 98/04/17 در شهرستان اقلید از توابع استان فارس برگزار شد، جاوید میلانی مدیرعامل شرکت تابان ضمن خیر مقدم به میهمانان به بیان برنامه های شرکت تابان جهت کمک به شبکه برق کشور پرداخت. وی افزود برای رسیدن به این هدف به تعامل بیش از پیش دولت نیاز است. مدیرعامل شرکت تابان همچنین گفت: ما امروزه منتظر وعده های دولت در خصوص خرید برق  می باشیم.

نمایش موجودیت‌ها