date_range یکشنبه ۵ خرداد ۱۳۹۸ access_time ۰۱:۵۹:۳۵ ب.ظ
تعداد 2 خبرگزاری دیگر این خبر را منتشر کرده‌اند.

مدیرعامل بانک مهر اقتصاد بیان کرد: موفقیت بانک در تمامی شاخص‌ها با حمایت همکاران

مدیرعامل بانک مهر اقتصاد بیان کرد: موفقیت بانک در تمامی شاخص‌ها با حمایت همکاران
منبع خبر: خبرهای بانکی

خبرهای بانکی - همایش فرهنگی-تخصصی کارکنان اداره امور شعب استان کهگیویه و بویراحمد با حضور مدیرعامل، مدیرکل روابط عمومی و حوزه مدیریت و مدیرکل امور مدیران بانک مهر اقتصاد برگزار شد.

به گزارش خبرهای بانکی ، سید ضیاء ایمانی مدیرعامل بانک مهر اقتصاد در این مراسم، ضمن قدردانی از تلاش‌های کارکنان این استان، ابراز داشت: بانک مهر اقتصاد علی رغم محدودیت در استفاده از برخی امکانات و سرویس های بانکی، توانسته است با جلب اطمینان و اعتماد عمومی، ضریب نفوذ بالایی در بازار پولی و مالی کشور داشته باشد و با برخورداری از مشتریان چندین میلیونی در رقابتی تنگاتنگ، ضمن رعایت قوانین و مقررات ابلاغی از سوی بانک مرکزی، سهم قابل توجهی از بازار را به خود اختصاص دهد .

وی با اشاره به شرایط اقتصادی و تحریم های ظالمانه کشور، گفت: در سال گذشته بخشی از فعالیت‌های بانک صرف مقابله با چالش‌های پیش رو از جمله بهینه سازی منابع و مصارف بود اما با همه تنگناها یک سال خوب و به یاد ماندنی را پشت سرگذاشتیم و توانستیم با تلاش خوب همه کارکنان در یک فرایند منسجم و یکپارچه کارنامه قابل قبولی ارائه کنیم .

مدیر عامل بانک با بیان اینکه اگر بانک مهر اقتصاد در تمام شاخص های عملکردی خوش درخشیده است، به واسطه تلاش کارکنان آن بوده است، تصریح کرد: خوشبختانه با وجود تمامی موانع و چالش های پیش رو، در حوزه وصول مطالبات، جذب منابع، فروش املاک مازاد و ارائه تسهیلات اقدامات بی نظیری در سال گذشته صورت گرفت .

ایمانی در بخش دیگری از سخنان خود نیروی انسانی را شالوده اصلی پیشبرد برنامه ها دانست و تاکید کرد: توجه به خواست ها و نیازهای منطقی سرمایه انسانی می تواند همه چالش ها و مشکلاتی پیش روی بانک را از میان بردارد که این را همه در عمل دیده ایم .

وی خاطر نشان کرد: توجه به مسائل معیشتی و رفاهی کارکنان را در اولویت برنامه ها قرار داده ایم و در این راستا آئین نامه های مناسبی نیز تدوین شده که امیدواریم با مرتفع نمودن نواقص گذشته، سطح خدمات رفاهی و مزایای همکاران ارتقاء بیشتری یابد .

ایمانی با اشاره به پیشرفت های چشمگیر بانک در سال های اخیر بیان داشت: بانک مهر اقتصاد در راستای عمل به منویات رهبر معظم انقلاب در حمایت از کالای داخلی و تولید ملی در صدد است تا با برنامه ریزی و تلاش مضاعف در تحقق این شعار و دست یابی به اهداف پیش بینی شده اقتصادی نظام، سهیم باشد.

نمایش موجودیت‌ها