date_range چهارشنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۸ access_time ۱۱:۲۹:۰۰ ق.ظ

سرپرست دبیری فدراسیون کشتی: هیچ توصیه‌ای برای انتخاب نامزد خاصی نکرده‌ایم/به دنبال رعایت بی‌طرفی در انتخابات کشتی هستیم

سرپرست دبیری فدراسیون کشتی اینکه وزارت ورزش و جوانان بارها اعلام کرده که در انتخابات رئیس فدراسیون بی‌طرفی را رعایت کنید، گفت: به سرپرست فدراسیون و بنده هیچ توصیه‌ای از سوی وزارت ورزش و جوانان برای تبلیغ نامزد خاصی نشده است.

محمد اسد مسجدی در گفت‌وگو با ایسنا، منطقه خلیج‌فارس، در خصوص برگزاری انتخابات ریاست فدراسیون کشتی، افزود: وزیر ورزش و جوانان در گفت‌وگویی اعلام کرد که نیمه اول تیرماه زمان برگزاری انتخابات است اما تاریخ دقیق آن مشخص نشده است.

وی در خصوص فشارهایی به روسای هیئت‌های استانی برای رای دادن به نامزدی خاص، تصریح کرد: شاید شخصی برای به دست آوردن رای خود تبلیغ یا رایزنی کند اما در حال حاضر به سرپرست فدراسیون و بنده هیچ توصیه‌ای از سوی وزارت ورزش و جوانان برای تبلیغ نامزد خاصی نشده است.

مسجدی با اشاره به اینکه وزارت ورزش و جوانان بارها اعلام کرده که بی‌طرفی را رعایت کنید، اضافه کرد: تاکنون نشده که به استانی تماس بگیریم که رئیس هیئت استانی به نامزد خاصی رای دهد و این صحبت‌ها بیشتر گمانه‌زنی بوده و صحت ندارد.

وی با بیان اینکه تا آخرین اطلاعاتی که دارم 12 نفر جهت حضور در انتخابات ثبت‌نام کرده بودند که تاییدیه بسیاری از آن‌ها آمده است، عنوان کرد: چند نفر باقیمانده که در انتظار تاییدیه آن‌ها هستیم تا به سراغ چیدمان مجمع و برگزاری انتخابات پیش برویم.

مسجدی ادامه داد: از بین این نامزدها علیرضا حیدری انصرافش از شرکت در انتخابات با ارسال نامه‌ای رسمی به فدراسیون اعلام کرده است.

سرپرست دبیری فدراسیون کشتی با اشاره به اینکه نعمتی سرپرست فدراسیون است و قصدی برای حضور در انتخابات نداشته و ندارد، خاطرنشان کرد: نعمتی فردی توانمند است که با هماهنگی‌های لازم همواره کمک و همراه کشتی بوده است.

وی با بیان اینکه بنده نیروی موظف وزارت ورزش و جوانان هستم و پس از انتخابات هرچه وزارت مشخص کند انجام خواهم داد، ابراز کرد: به نظرم در این مدت تمامی تیم‌های کشتی از نوجوانان گرفته تا بزرگ‌سالان همگی در اردو هستند و مشکلی در این خصوص نداریم.

مسجدی با اشاره به اینکه از گذشته با تدبیر فدراسیون کشتی مقداری هزینه برای اعزام‌ها کنار گذاشته‌شده است، افزود: اگر هم با مشکل مالی مواجه شویم تنها چاره‌مان پناه بردن به وزارت ورزش و جوانان است زیرا هنوز کشتی رئیس فدراسیون ندارد و حامیان مالی تا مشخص شدن رئیس فدراسیون پا پیش نخواهند گذاشت و در انتظار انتخاب رئیس فدراسیون هستند.

وی تصریح کرد: کمیته ملی المپیک و وزارت و ورزش جوانان به دلیل آنکه کشتی ورزش اول و مدال‌آور المپیکی است به‌طور حتم نگاه ویژه‌ای به این رشته ورزشی دارند و به مدد کشتی خواهند آمد.

سرپرست دبیری فدراسیون کشتی با اشاره به اینکه با ترافیک اردو و اعزام‌ها مواجه هستیم، اضافه کرد: مشکلی در این خصوص وجود ندارد و با قدرت کشتی به کارش ادامه خواهد داد.

وی در خصوص برخی اختلاف‌ها در جامعه کشتی عنوان کرد: برخی اختلاف‌ها عمومی هستند که برای هر جامعه تخصصی نامناسب است اما برخی اختلاف‌ها تخصصی و افراد متخصص اقدام به بحث می‌کنند که این موضوع دشمنی نیست و بالعکس به پیشرفت کشتی کمک می‌کند.

مسجدی در پایان گفت: نقطه نظرات تخصصی از سوی افراد متخصص براساس عقلانیت و تجربه را کمک راه کشتی می‌دانیم و از آن بهره می‌بریم.


انتهای پیام
نمایش موجودیت‌ها