date_range پنجشنبه ۲۸ تیر ۱۳۹۷ access_time ۰۹:۱۲:۰۰ ب.ظ

با آمدن اسماعیل‌پور و جاوید تیم بهتری می‌شویم احمد عباسی: مهم پیروزی گیتی‌پسند است نه هتریک من

با آمدن اسماعیل‌پور و جاوید تیم بهتری می‌شویم احمد عباسی: مهم پیروزی گیتی‌پسند است نه هتریک من
منبع خبر: ایمنا
دسته خبری: ورزش|فوتسال

بازیکن تیم فوتسال گیتی‌پسند گفت: در تیم ما مهم این است که گیتی‌پسند ببرد و مهم نیست که چه بازیکنی گل بزند یا هتریک کند.

سعید احمد عباسی در گفتگو با خبرنگار ایمنا ، درباره پیروزی پرگل گیتی پسند برابر شهرداری ساوه اظهار کرد: بازی را خیلی خوب شروع کردیم و توانستیم خیلی زود هم به گل برسیم. در دفاع خیلی خوب بودیم و تاکتیک حملاتمان را خیلی خوب اجرا کردیم. که خدا را شکر در ضد حملات هم به تعداد گل‌هایمان افزودیم و همچنین دروازه‌مان را بسته نگه داشتیم.

وی در پاسخ به این سوال که آیا تصور می‌کرد که بازی برابر تیم شهرداری ساوه تا این حد برای گیتی پسند راحت باشد خاطرنشان کرد: به نظر من بازی، بازی راحتی نبود و ما به خودمان ایمان داریم و هفته به هفته هم بهتر می‌شویم. مطمئن باشید در هفته‌های بعد عملکرد بهتری از گیتی پسند خواهید دید.

زننده سه گل گیتی پسند در این دیدار درباره هتریک کردنش، تصریح کرد: خدا را شکر ضربه‌هایم به گل نشست و توانستم گلزنی کنم. البته در تیم ما مهم این است که گیتی پسند ببرد و مهم نیست که چه بازیکنی گل بزند یا هتریک کند.

احمد عباسی افزود: خوشحالم که هفته به هفته بهتر شدیم و انشاالله با ادامه همین روند و اضافه شدن مهره‌های قبلی مثل احمد اسماعیل پور و مهدی جاوید تیم بهتر خواهد شد و گیتی پسند خیلی بهتری را در آینده خواهیم دید.

نمایش موجودیت‌ها