date_range پنجشنبه ۲۰ تیر ۱۳۹۸ access_time ۰۱:۲۴:۰۰ ب.ظ

معاون وزیر صمت: سخت است بشنویم صنعت و معدن اصفهان بیمار است

معاون وزیر صمت: سخت است بشنویم صنعت و معدن اصفهان بیمار است
منبع خبر: ایمنا

معاون بازرگانی داخلی وزارت صنعت، معدن و تجارت گفت: بسیار سخت است که بشنویم صنعت، معدن و تجارت اصفهان بیمار است. اصفهان یکی از استان‌های توانمند در حوزه صنعت و معدن بوده و باید شرایط پس از حضور رئیس جدید سازمان صمت این استان بهتر شود.

عباس قبادی صبح امروز_۲۰تیرماه_ در مراسم تودیع و معارفه رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اصفهان در محل سالن اجتماعات ساختمان شهید کاظمی این سازمان با بیان اینکه احترام ویژه ای برای اصفهان قائل هستم، اظهار کرد: تاثیرگذارترین افراد صنعت کشور از استان اصفهان هستند.

وی افزود: باید خدمات بیشتری در بخش صنعت کشور به صنعتگران ارائه شود. تغییر مدیریت در ریاست سازمان صمت اصفهان، تغییر راه و همت را به همراه خواهد داشت. ایرج موفق یکی از مدیران خودساخته وزارت صنعت، معدن و تجارت است و انتصاب او نیز به اصرار  خود اسرافیل احمدیه صورت گرفته است.

معاون بازرگانی داخلی وزارت صنعت، معدن و تجارت با بیان اینکه از رییس سابق سازمان صمت اصفهان در ستاد وزارتخانه استفاده خواهد شد، خاطر نشان کرد: امیدواریم رییس جدید سازمان صمت اصفهان توسعه و رونق تولید استان اصفهان را در دستور کار قرار دهد.

به گزارش خبرنگار ایمنا، روز گذشته وزیر صنعت، معدن و تجارت در حکمی ایرج موفق و محمدرضا مس فروش را به ترتیب به سمت روسای سازمان های صنعت، معدن و تجارت اصفهان و خراسان رضوی منصوب کرد.

ایرج موفق پیش از این سمت مشاور معاون توسعه مدیریت، منابع و امور استانها و مسئول هماهنگی امور استانها را بر عهده داشت.

اسرافیل احمدیه نیز از سال ۹۲ تا کنون سکاندار سازمان صمت اصفهان بود.

نمایش موجودیت‌ها