date_range پنجشنبه ۲۸ تیر ۱۳۹۷ access_time ۰۹:۳۳:۰۰ ب.ظ

گیتی‌پسند بهترین تیم ایران و آسیا است خبیری: باید بر روی نقاط ضعفمان کار کنیم

گیتی‌پسند بهترین تیم ایران و آسیا است خبیری: باید بر روی نقاط ضعفمان کار کنیم
منبع خبر: ایمنا
دسته خبری: ورزش|فوتسال

سرمربی تیم فوتسال گیتی‌پسند گفت: تنها دو روز مانده به شروع فصل تیم را بستیم، تمریناتمان را دیر شروع کردیم و باید رفته‌رفته خودمان را جمع کنیم.

به گزارش خبرنگار ایمنا ، محسن خبیری پس از شکست شش بر صفر تیمش مقابل گیتی‌پسند در هفته سوم مسابقات لیگ برتر فوتسال در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: با توجه به اینکه تمرینات را دیر شروع کردیم و دو روز مانده به شروع مسابقات تیم را تشکیل دادیم، بازیکنان کم کم به همدیگر و درکنار هم بودن عادت می‌کنند.

وی با بیان اینکه تنها این هفته بود که توانستیم کمی تمرینات منظمی داشته باشیم، ادامه داد: قطعاً زمانی که در یک شرایط تمرینی قرار می‌گیریم بدن‌ها عکس‌العمل نشان می‌دهد. ما در حال حاضر هم کار بدنی انجام می‌دهیم و هم کار تاکتیکی تا بازیکنان را در شرایط مسابقه نگه داریم.

خیبری افزود: گل‌هایی که در این دیدار دریافت کردیم اکثراً بر روی اشتباهات فردی و عدم توانایی بود که این موارد هم به فشاری که به بازیکن در زمین وارد می‌آید، برمی‌گردد.

سرمربی تیم فوتسال شهرداری ساوه تصریح کرد: امروز مقابل تیمی بازی کردیم که بهترین تیم ایران و آسیا است و بازیکنان بسیار خوب و با کیفیتی دارد، مقابل این بازیکنان هر اشتباهی انجام دهی قطعاً شکننده می‌شوی و ما علیرغم این شرایط بازی جوانمردانه‌ای انجام دادیم و باید به تک تک بازیکنانم خسته نباشید بگویم که در حد توانشان و شرایط موجود، مردانه جنگیدند.

وی با اشاره به اینکه از شرایط تیمم کاملاً مطلع هستم، گفت: می‌دانم در یک شرایط سخت قرار گرفته‌ایم و ریسک بزرگی کرده‌ایم که این شرایط را پذیرفته‌ایم، دو روز مانده به آغاز لیگ برتر فوتسال ایران که جزو بهترین لیگ‌های دنیا است تیم را بستیم و باید نقاط ضعف تیم را برطرف کنیم تا بتوانیم پس از هفته پنجم تازه تیم را در شرایط مسابقات قرار دهیم که امیدوار هستیم این اتفاق بیفتد و رفته رفته خودمان را جمع کنیم.

نمایش موجودیت‌ها