مرد ماهیگیر پس از 10 سال به قتل زن بوشهری اعتراف کرد

مرد ماهیگیر پس از 10 سال به قتل زن بوشهری اعتراف کرد
منبع خبر: نامه نیوز

فرمانده انتظامی استان بوشهر از اعتراف به قتل فردی خبر داد که 10 سال پیش خانمی را در شهرستان دشتی به قتل رسانده و متواری شده بود.

سردار خلیل واعظی در شرح جزییات بیشتری از این حادثه گفت: آبانماه سال 87 خبر مفقودی خانمی به هویت معلوم به پلیس گزارش شد.
فرمانده انتظامی استان بوشهر افزود: با وجود پیگیری‌های مستمر پلیس و خانواده مفقودی تا کنون اثری از وی یا جسدش پیدا نشده بود.

به گفته سردار واعظی روز گذشته فردی 41 ساله به هویت ح با مراجعه به پلیس آگاهی شهرستان دشتی پرده از راز قتلی برداشت که 10 سال قبل مرتکب و متواری شده بود.

وی بیان کرد: این متهم به کارآگاهان پلیس گفت، به علت اختلاف خانوادگی که با متوفی داشتم او را در یکی روستاهای بخش کاکی به قتل رسانده و جسدش را در اطراف کوه نمک به دره‌ای عمیق پرت کردم.

فرمانده انتظامی استان بوشهر با بیان اینکه فرد قاتل به امید رهایی از عذاب وجدان ناشی از این عمل مجرمانه پس از 10 سال خودرا به پلیس معرفی کرد، اظهار داشت: متهم به قتل در این مدت در روستاهای یکی از استانهای همجوار از طریق ماهیگیری امرار معاش می‌کرده است.

وی تصریح کرد: پس از اعترافات این فرد کارآگاهان پلیس آگاهی در محل مورد نظر حضور یافتند و گرچه آثاری از جسد مقتول یافت نشد اما با حضور فرد متهم و مقام قضایی صحنه قتل بازسازی شد.

وی خاطرنشان کرد: تحقیقات تکمیلی در این خصوص ادامه دارد.
نمایش موجودیت‌ها