date_range پنجشنبه ۲۴ خرداد ۱۳۹۷ access_time ۰۸:۳۷:۰۰ ب.ظ
تعداد 1 خبرگزاری دیگر این خبر را منتشر کرده‌اند.

آبروریزی یک نیمه‌ای سعودی‌ها

آبروریزی یک نیمه‌ای سعودی‌ها
منبع خبر: شبکه العالم
دسته خبری: ورزش|فوتبال

اولین نماینده آسیا در جام جهانی نیمه اول را با شکست به رختکن رفت.

العالم ورزشی

دیدار افتتاحیه جام جهانی 2018 بین تیم های روسیه و عرستان آغاز شد و همانطور که انتظار می رفت تیم میزبان با حمایت هواداران خود در اکثر دقایق بازی بر توپ و میدان تسلط کامل داشت.


روس ها در این دیدار خیلی زود به گل رسیدند و در دقیقه 12 گازینسکی اولین گل جام 21 و همچنن اولین گل ملی خودش را به ثمر رساند. در ادامه، بازی کمی افت کرد اما باز هم این میزبان بود توانست روی یک ضدحمله گل دوم خود را به ثمر برساند. اینبار دنیس چریشف که در اواسط نیمه اول جانشین آلن ژاگونف مصدوم شد، توانست اولین تعویض طلایی جام باشد و تیمش را با دو گل پیش بیندازد.


عربستانی ها در این دیدار ناامید کننده ظاهر شدند و به هیچ عنوان تیمی در حد و اندازه جام جهانی نبودند. آنها که در آخرین دیدار تدارکاتی خود در نهایت خوش شانسی با نتیجه خوب 2 بر یک مغلوب آلمان شده بودند، در مصاف با روسیه تیمی کاملاً دست و پا بسته بودند. اشتباه مدافعان این تیم روی گل دوم که با یک ضربه سر توپ دو بازیکنشان از جریان بازی خارج شد، اوج آبروریزی عربستانی ها در نیمه اول بود.


حالا باید منتظر ماند و دید آیا نماینده آسیا می تواند در نیمه دوم به بازی برگردد یا بر تعداد گلهای خورده اش اضافه خواهد شد.

 این خبر در حال تکمیل است...

نمایش موجودیت‌ها