date_range سه شنبه ۲۸ فروردین ۱۳۹۷ access_time ۰۲:۴۱:۰۰ ب.ظ
تعداد 7 خبرگزاری دیگر این خبر را منتشر کرده‌اند. گراف تشابه

توضیح درباره کشف پیکر خلبان و کمک‌خلبان ATR72

توضیح درباره کشف پیکر خلبان و کمک‌خلبان ATR72
منبع خبر: صبحانه آنلاین
دسته خبری: جامعه|ترابری

مدیر مرکز کنترل و هماهنگی عملیات سازمان امداد و نجات هلال‌احمر توضیحاتی را در رابطه با مسائل مطرح شده پیرامون کشف پیکر خلبان و کمک‌خلبان حادثه سقوط هواپیمای آسمان مطرح کرد.

توضیح درباره کشف پیکر خلبان و کمک‌خلبان ATR72
به گزارش صبحانه ، حسین درخشان گفت: بعد از سقوط هواپیمای آسمان، نیرو‌های هلال احمر در منطقه حاضر شده و برای یافتن پیکر‌های جانباختگان این حادثه تلاش زیادی صورت گرفته است.

وی افزود: با توجه به دشواری منطقه، بخشی از پیکر‌ها از زیر برف خارج شده، اما نیرو‌های امدادی هنوز موفق نشده اند به تمام پیکر‌ها دست پیدا کنند.

مدیر مرکز کنترل و هماهنگی عملیات سازمان امداد و نجات هلال احمر در خصوص مسائل مطرح شده پیرامون یافت شدن پیکر خلبان و کمک خلبان جانباخته حادثه خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه برخی بافت‌های انسانی کشف شده، نزدیک به دماغه هواپیما بوده است، پیش بینی شده که بافت‌های کشف شده متعلق به خلبان و کمک خلبان حادثه بوده است.

درخشان با تاکید بر اعلام کشف پیکر خلبان و کمک خلبان حادثه سقوط هواپیما در ارتفاعات دنا از سوی منابع غیر رسمی اظهارکرد: این موضوع از سوی منابع غیر رسمی اعلام شده و تا زمانی که پزشکی قانونی این موضوع را تایید نکند نمی‌توان ادعا کرد که بافت‌های انسانی کشف شده متعلق به خلبان و کمک خلبان حادثه بوده است./میزان
تصویرها
توضیح درباره کشف پیکر خلبان و کمک‌خلبان ATR72
نمایش موجودیت‌ها