date_range پنجشنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۷ access_time ۱۲:۱۴:۲۲ ب.ظ
تعداد 1 خبرگزاری دیگر این خبر را منتشر کرده‌اند.

سیل، آبگرفتگی و طوفان در 8 استان

سیل، آبگرفتگی و طوفان در 8 استان
منبع خبر: تین نیوز

رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال‌احمر از انجام عملیات امدادرسانی طی 24 ساعت گذشته در 8 استان گرفتار آبگرفتگی و سیل و طوفان و رعد و برق خبر داد.

رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر از انجام عملیات امدادرسانی طی ۲۴ ساعت گذشته در ۸ استان گرفتار آبگرفتگی و سیل و طوفان و رعد و برق خبر داد.

به گزارش تین‌نیوز به نقل از مهر، مرتضی سلیمی با اشاره به عملیات سیل و آبگرفتگی، طوفان و رعد و برق طی ۲۴ ساعت گذشته، اظهار کرد: ۸ استان آذربایجان شرقی، غربی، اردبیل، خراسان شمالی، سمنان، گلستان، مازندران و همدان تحت تاثیر سیل و آبگرفتگی، رعد و برق و طوفان قرار گرفتند.

وی با بیان اینکه در این مدت در ۹ شهر و روستا امدادرسانی شده است، افزود: تاکنون امدادگران به ۲۲۵نفر امدادرسانی کردند و یک نفر به مرکز درمانی منتقل  و ۴۵ تن به صورت اضطراری اسکان داده شدند.

رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر خاطرنشان کرد: ۶۲ نفر از امدادگران در قالب ۱۸ تیم امدادی به متاثران از سیل و آبگرفتگی، طوفان و رعد و برق خدمات امدادی ارائه کردند و ۲ واحد مسکونی از آب تخلیه شد؛ به علاوه ۱۰ دستگاه چادر و ۴۰۵کیلوگرم نایلون میان متاثران توزیع شد.

به گفته سلیمی، یک نفر در شهرستان شاهرود روستای ارمیان بر اثر وقوع سیل مفقود شده است؛ تیم‌های عملیاتی جمعیت هلال احمر به مناطق حادثه دیده اعزام شدند و امدادرسانی همچنان ادامه دارد.

 

نمایش موجودیت‌ها