date_range سه شنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۶ access_time ۱۱:۳۳:۲۸ ق.ظ
تعداد 2 خبرگزاری دیگر این خبر را منتشر کرده‌اند.

علت واژگونی اتوبوس در جاده دیهوک -فردوس مشخص شد

علت واژگونی اتوبوس در جاده دیهوک -فردوس مشخص شد
منبع خبر: تین نیوز
دسته خبری: جامعه|ترابری

رئیس پلیس‌راه خراسان‌جنوبی، علت اصلی واژگونی اتوبوس در محور دیهوک - فردوس رابی‌توجه به جلو ناشی از خستگی و خواب‌آلودگی راننده اعلام کرد.

رئیس پلیس راه خراسان جنوبی ، علت اصلی واژگونی اتوبوس در محور دیهوک - فردوس را بی توجهی به جلو ناشی از خستگی و خواب آلودگی راننده اعلام کرد.

به گزارش ایرنا سرهنگ حسین رضایی گفت: بر اساس آخرین آمار که منجر به تشکیل پرونده از سوی پلیس راه شده است، در حادثه واژگونی اتوبوس در جاده دیهوک - فردوس، 9 نفر کشته و 23 نفر زخمی شدند.

وی افزود: سایر علل واژگونی اتوبوس در این حادثه توسط کارشناسان پلیس راهور در حال بررسی است.

یک دستگاه اتوبوس ساعت 2 و 34 دقیقه بامداد روز گذشته ( دوشنبه) در محور دیهوک - فردوس واژگون شد و اغلب سرنشینان آن زن و از گچساران در کهگیلویه و بویراحمد راهی مشهد مقدس بودند.

این در حالی است که مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی استان خراسان جنوبی اعلام کرد: 9 نفر در این حادثه کشته و 36 نفر راهی بیمارستان شدند.

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی بیرجند هم گفت: در مجموع تاکنون مصدومان حادثه واژگونی اتوبوس در محور دیهوک - فردوس مشکل خاصی برای درمان نداشته اند و حال عمومی آنها خوب است.

دکتر محمد دهقانی افزود: مصدومان در لحظات ابتدایی پس از وقوع حادثه در بیمارستان های شهرستان های فردوس و طبس بستری شده بودند که 18 نفر (هفت نفر از فردوس و 11 نفر از طبس) با بالگردهای اورژانس هوایی طبس و بیرجند و اتوبوس آمبولانس به بیمارستان امام رضا (ع) بیرجند منتقل شدند.

 

 

نمایش موجودیت‌ها