date_range پنجشنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۷ access_time ۰۵:۴۵:۰۴ ب.ظ

◄ دیدار راستاد و سفیر ایراد در رم

◄ دیدار راستاد و سفیر ایراد در رم
منبع خبر: تین نیوز

در حاشیه سفر محمد راستاد، مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی به ایتالیا، در دیدار با سفیر ایران در رم، راه‌های توسعه همکاری و افزایش سرمایه‌گذاری ایران و اروپا مورد بررسی قرار گرفت.

در حاشیه سفر محمد راستاد، مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی به ایتالیا، در دیدار با سفیر ایران در رم، راه‌های توسعه همکاری و افزایش سرمایه‌گذاری ایران و اروپا موردبررسی قرار گرفت.

به گزارش تین‌نیوز به نقل از سازمان بنادر و دریانوردی، در این دیدار رایزنی درزمینهٔ توسعه همکاری‌های بندری و دریایی بین جمهوری اسلامی ایران و کشور ایتالیا در دستور کار سفارت ایران قرار گرفت.

همچنین یافتن راه‌های جذب سرمایه‌گذاران ایتالیایی و اروپایی در  برنامه سفارت جمهوری اسلامی ایران قرار گرفت.

سفیر جمهوری اسلامی ایران در ایتالیا نیز عملکرد سازمان بنادر و دریانوردی در توسعه همکاری‌های بین‌المللی را قابل‌تحسین دانست.

ایتالیا از مهم‌ترین شرکای تجاری ایران در اتحادیه اروپا است که پیش‌ازاین هم در زمان تحریم‌ها مناسبات تجاری خود با ایران را تا حد زیادی حفظ کرده بود.

ایتالیا در زمینه‌های الکترونیک، معماری، خودرو، ماشین‌آلات کشاورزی و حوزه دریایی از کشورهای صاحب تکنولوژی است و ایران در صورت همکاری با این کشور اروپایی که ازنظر اقتصادی در شرایط بحرانی به سر می‌برد قادر خواهد بود منافع زیادی به دست آورد.

نمایش موجودیت‌ها