date_range دوشنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۸ access_time ۰۴:۱۰:۱۵ ب.ظ

◄ افتتاح پاویون فرودگاه بیرجند تا شش ماه دیگر

◄ افتتاح پاویون فرودگاه بیرجند تا شش ماه دیگر
منبع خبر: تین نیوز

مدیرکل فرودگاه‌های خراسان‌جنوبی با اشاره به پیشرفت 90 درصدی ساخت پاویون فرودگاه بیرجند و برنامه‌ریزی برای محوطه‌سازی آن از بهره‌برداری کامل پروژه تا شش ماه دیگر خبر داد.

 
 
مدیرکل فرودگاه های خراسان جنوبی با اشاره به پیشرفت 90 درصدی ساخت پاویون فرودگاه بیرجند و برنامه ریزی برای محوطه سازی آن از بهره برداری کامل پروژه تا شش ماه دیگر خبر داد.

به گزارش تین نیوز به نقل از  روابط عمومی شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران، هادی سلامی با اعلام این خبر عنوان کرد: پاویون فرودگاه بیرجند با زیربنای 600 مترمربع از محل اعتبار استانی در حال ساخت است و به پیشرفت 90 درصدی رسیده است. در عین حال با توجه به برنامه ریزی برای محوطه سازی و تکمیل تاسیسات زیربنایی، بهره برداری کامل از آن تا شش ماه دیگر انجام می شود.

مدیرکل فرودگاه های خراسان جنوبی افزود: اکنون از فضایی در ترمینال فرودگاه به عنوان اپرون استفاده می شود.

وی همچنین با بیان اینکه از دو ماه پیش عملیات توسعه ترمینال فرودگاه بیرجند با اعتباری بالغ بر 250 میلیارد ریال آغاز شده است، گفت: مساحت ترمینال قدیمی فرودگاه 2000 مترمربع است که با اجرای این طرح 4150 مترمربع به فضای ترمینال افزوده می شود.

سلامی اظهار داشت: با توجه به پایین بودن تعداد پروازهای خارجی فرودگاه بیرجند ضمن بهسازی ترمینال قدیم(شامل جابه جایی سالن ترانزیت و دفاتر، برداشتن دیوارهای داخلی و بهسازی معماری) فضای جدید طرح توسعه به آن اضافه می شود و ترمینال خارجی مجزایی را در نظر نمی گیریم.

نمایش موجودیت‌ها