date_range چهارشنبه ۱۸ مهر ۱۳۹۷ access_time ۱۱:۵۳:۰۰ ق.ظ

مدیرکل تبلیغات اسلامی اردبیل خبر داد؛ اجرای 200 گفتمان دینی در مدارس استان اردبیل

مدیرکل تبلیغات اسلامی اردبیل خبر داد؛ اجرای 200 گفتمان دینی در مدارس استان اردبیل
منبع خبر: خبرگزاری رسا
دسته خبری: جامعه|خانواده

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان اردبیل از اجرای 200 گفتمان دینی در مدارس استان اردبیل در دهه سوم محرم خبر داد.

به گزارش خبرگزاری رسا، حجت‌الاسلام مهدی ستوده اظهار کرد: در راستای تعامل با اداره کل آموزش و پرورش و با دعوت از اساتید برجسته گفتمان دینی از قم، تعداد ۲۰۰ مورد گفتمان دینی در مدارس استان اردبیل برگزار می‌شود.

وی تعمیق باورهای دینی، رفع شبهات اعتقادی و اشاعه سبک زندگی اسلامی در میان جوانان در سطح مدارس را از اهداف گفتمان های دینی در مدارس دانست و افزود: این مهم باید در نظام آموزشی کشور و استان به صورت هدفمند پیش رود تا در آینده با مشکلات مختلف روبه‌رو نشویم.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان اردبیل تصریح کرد: به منظور اجرای جلسات گفتمان دینی، هماهنگی و برنامه ریزی با مسئولان نواحی آموزش و پرورش انجام و مقرر شد این گفتمان‌ها در نیمه دوم مهرماه به مدت یک هفته اجرا شود.

حجت‌الاسلام ستوده، به موضوعات گفتمان ها اشاره کرد و بیان کرد: فضای مجازی و رسانه، آسیب‌های اجتماعی، دین و زندگی و اقتصادمقاومتی و نیز قیام عاشورا و محرم، از جمله موضوعات گفتمان‌های دینی مدارس خواهد بود.

وی اضافه کرد: با توجه به بروز آسیب‌های مختلف فرهنگی، دینی و اجتماعی در جامعه و برنامه ریزی‌ها و تبلیغات گسترده دشمنان، اجرای این گفتمان‌ها می‌تواند در کاهش اثرات سوء آسیب‌ها مؤثر بوده و باعث آگاهی بسیاری از آحاد جامعه به‌ویژه جوانان و نوجوانان شود.

منبع: فارس

نمایش موجودیت‌ها