date_range شنبه ۲۳ دی ۱۳۹۶ access_time ۰۹:۳۰:۵۲ ق.ظ
تعداد 1 خبرگزاری دیگر این خبر را منتشر کرده‌اند.

تیم منتخب هفته نوزدهم لیگ برتر؛ ذوب‌آهن با بیشترین سهم

تیم منتخب هفته نوزدهم لیگ برتر؛ ذوب‌آهن با بیشترین سهم
منبع خبر: ایلنا
دسته خبری: ورزش|فوتبال

شاگردان قلعه‌نویی 3 نماینده در تیم منتخب هفته دارند.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، هفته نوزدهم رقابت‌های لیگ برتر هم به پایان رسید و تیم‌ها با نتایج مختلفی که کسب کردند تغییراتی در جدول ایجاد کردند. در این میان برخی از بازیکنان توانستند فراتر از حد انتظار ظاهر شده و با عملکرد خوبی که داشتند نقش کلیدی در تیم‌شان ایفا کنند و در نتیجه بازی تاثیر بسزایی بگذارند.

در زیر منتخبی از بهترین بازیکنان هفته نوزدهم را معرفی می‌کنیم:

 

دروازه‌بان: محسن فروزان (پارس جنوبی)

گلر پارسی‌ها روز خوبی مقابل صنعت نفت و خط حمله زهردار این تیم داشت و توانست بارها با ‌واکنش‌های به موقعش در روزی که خط دفاع عملکرد خوبی نداشت، دروازه را نجات دهد.

 

مدافع: میلاد فخرالدینی (ذوب‌آهن)

این روزها در ترکیب ذوب‌آهن خوش می‌درخشد و مقابل سپاهان هم توانست از بازیکنان خوب و کلیدی تیمش باشد. فخرالدینی علاوه بر بازی خوب و نفوذهای خطرناکش به دل دفاع سپاهان، گل اول تیمش را هم به ثمر رساند تا جریان بازی را تغییر دهد.

 

مدافع: موسی کولیبالی (استقلال خوزسان)

در روزی که استقلال خوزستان بار دیگر طعم پیروزی را چشید و توانست بازهم کلین شیت کند، خط دفاع این تیم روز خوبی را سپری کرد و چهره شاخص این خط دفاعی هم موسی کولیبالی، مدافع بلند قامت این تیم بود.

 

مدافع: محمد نصرتی (نفت تهران)

نفتی‌ها این روزها در حال بازگشت به دوران خوب خودشان هستند و افاضلی نتایج خوبی کسب می‌کند. در خط دفاع این تیم نصرتی نشان داده فوتبال سن و سال نمی‌شناسند و 90 دقیقه با جنگندگی مثال زدنی مقابل مهاجمان تراکتورسازی ایستادگی کرد.

 

 

هافبک دفاعی: کمال کامیابی‌نیا (پرسپولیس)

در روزی که پرسپولیس فاصله‌ای تا از دست دادن 2 امتیاز دیگر نداشت، کامیابی‌نیا عملکرد کلیدی در تیم ایفا کرد و مثل همیشه در دفاع و حمله پشتیبان خوبی برای تیمش بود و چند بار هم برای بازیکنان تیمش موقعیت‌سازی کرد.

 

هافبک میانی: رضا اسدی (سایپا)

روز خوبی مقابل استقلال داشت و عملکرد مناسبی در مرکز میدان برای تیمش ایفا کرد و یکی از عوامل یک امتیاز با ارزش تیمش مقابل شفر و شاگردانش بود.

 

هافبک میانی: داریوش شجاعیان (استقلال)

هافبک استقلال به خوبی در مرکز میدان تبدیل به بازیکن کلیدی برای این تیم شده است و در نبود جپاروف مسئولیت سنگین‌تری هم نسبت به همیشه دارد. او تک گل تیمش را هم در روز تساوی مقابل سایپا به ثمر رساند.

 

هافبک هجومی: بختیار رحمانی (ذوب‌آهن)

از خریدهای خوب ذوبی‌ها محسوب می‌شود و زیر نظر قلعه‌نویی به روزهای اوج خودش بازگشته است. رحمانی نقش کلیدی در خط میانی تیمش در پیروزی با ارزش مقابل سپاهان داشت.

 

هافبک هجومی: وحید امیری (پرسپولیس)

سرخپوشان از دوران طلایی خود فاصله گرفته‌اند و دیگر تیم شکست ناپذیر همیشگی نیستند ولی وحید امیری همچنان در ترکیب تیم خوش می‌درخشد و بارها دروازه مشکی‌پوشان را تهدید کرد.

 

مهاجم: مرتضی تبریزی (ذوب آهن)

یک گل و یک پاس گل در دیدار حساس و دشوار دربی اصفهان مقابل سپاهان دلیل کافی برای قرار گرفتن نام یک بازیکن در تیم منتخب هفته‌ است.

 

مهاجم: عیسی آل‌کثیر (نفت تهران)

با ترفند افاضلی از ترکیب اصلی خارج شد و در نیمه دوم به میدان آمد و حضور 40 دقیقه‌ای در زمین کافی بود تا دوبار دروازه تراکتورسازی را باز کند.

نمایش موجودیت‌ها