date_range شنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۶ access_time ۰۸:۰۳:۴۶ ب.ظ

رنجکش مطرح کرد: تلاش برای گسترش همکاری‌های فرهنگی- ورزشی دو شهر مرزی آستارا- آستارا

رنجکش مطرح کرد: تلاش برای گسترش همکاری‌های فرهنگی- ورزشی دو شهر مرزی آستارا- آستارا
منبع خبر: ایلنا

فرماندار بندر آستارا گفت: تلاش خواهیم کرد تا در راستای تقویت روابط دو کشور جمهوری آذربایجان و ایران و حسن همجواری، برنامه‌های فرهنگی - ورزشی دو شهر مرزی آستارا - آستارا گسترش یابد.

به گزارش ایلنا از آستارا، یونس رنجکش در مراسم اختتامیه دومین المپیاد ورزشی شهرهای آستارای ایران و آستارای جمهوری آذربایجان در سال‌جاری افزود: برنامه ریزی‌های فرهنگی، ورزشی با حضور ورزشکاران و هنرمندان شهرهای مرزی دو کشور نقش مهمی در تقویت مناسبات و همکاری های متقابل خواهد داشت.

رئیس شورای ورزش شهرستان آستارا در این مراسم که به مناسبت بزرگداشت سی و نهمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در سالن ورزشی وحدت شهرستان آستارا برگزار شد، اظهار داشت: ورزش نقش مهمی در تولید نشاط اجتماعی دارد و سیاست‌های فرمانداری، توسعه ورزش‌های همگانی و تشویق خانواده‌ها به انجام ورزش و تحرک است.

 فرماندار شهرستان مرزی بندر آستارا ضمن تشکر از برگزار کنندگان این المپیاد ورزشی خواستار برنامه‌ریزی‌های جامع تر و حمایت‌های لازم از سوی مسئولان ورزشی کشور و استان و میزبانی از رویداده های ورزشی بین المللی در آستارا شد.

 وی در ادامه این برنامه به برخی رویدادهای مهم در آستارا در حوزه برپایی همایش‌ها و جشنواره های مختلف اقتصادی تجاری فرهنگی و هنری اشاره کرد و افزود: این برنامه‌ها نقش مهمی در معرفی ظرفیت‌های آستارا و توسعه این شهرستان دارد که در کنار توجه به تامین زیرساخت‌ها و پیگیری توسعه آنها از اولویت‌های فرمانداری در آستارا است.

دومین المپیاد ورزشی آستارا - آستارا با حضور 14 تیم خارجی و 23 تیم داخلی در چهار رشته کاراته آزاد، کاراته کنترلی، تکواندو و جودو و با شرکت 500 ورزشکار به مدت چهار روز در شهرستان مرزی بندرآستارا به مناسبت بزرگداشت ایام الله دهه فجر برگزار شد.

نمایش موجودیت‌ها