date_range سه شنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۶ access_time ۱۰:۱۳:۱۸ ب.ظ
تعداد 1 خبرگزاری دیگر این خبر را منتشر کرده‌اند.

فتح‌الله حقیقی: تولید و اشتغال، چرخ اقتصاد مقاومتی را می‌چرخاند/ مسئولان واحدهای تولیدی از پذیرش اتباع بیگانه غیرمجاز پرهیز کنند

فتح‌الله حقیقی: تولید و اشتغال، چرخ اقتصاد مقاومتی را می‌چرخاند/ مسئولان واحدهای تولیدی از پذیرش اتباع بیگانه غیرمجاز پرهیز کنند
منبع خبر: ایلنا
دسته خبری: سیاست|دولت

معاون استاندار البرز با اشاره به لزوم احصا وضعیت کارگران و روند عملکرد واحدها، گفت: برای تحقق اقتصاد مقاومتی در کشور و استان باید مشکلات و موانع اشتغال و تولید برطرف شود.

به گزارش ایلنا، فتح‌الله حقیقی در جلسه کمیسیون کارگری استان البرز که بعد از ظهر سه‌شنبه برگزار شد ضمن تسلیت جان باختن تعدادی از هم‌میهنان غرب کشور در حادثه زلزله افزود: بر این منظور ستاد بحران استان تشکیل و مقرر شد کمک‌های تمامی دستگاه‌ها از طریق همین ستاد جمع‌آوری و به منطقه زلزله‌زده ارسال شود. همچنین 507 تخت بیمارستانی برای ارائه خدمات درمانی به آسیب‌دیدگان اعزامی به البرز مهیا شده است.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری البرز با گرامیداشت هفته کارآفرینی ادامه داد: ایجاد بسترهای اشتغال توسط کارآفرینان، اقدامی بسیار حائز اهمیت بوده و در تمامی دنیا با استفاده از ظرفیت کارآفرینان اشتغال و توسعه با سرعت بیشتری دنبال شده و در ایران اسلامی نیز این روند آغاز و رو به رشد است.

حقیقی با تاکید بر اهمیت جلسات کمیسیون کارگری گفت: برای تحقق اقتصاد مقاومتی در کشور و به تبع آن استان البرز باید مشکلات و موانع اشتغال و تولید برطرف شود.

وی افزود: ما نیز باید از ظرفیت‌های حوزه سیاسی و امنیتی برای فراهم سازی بستر مناسب به‌منظور توفیق اقتصادی استفاده کنیم.

معاون استاندار اضافه کرد: باید از مسئولان و افرادی که وظایف و مسئولیت‌های خود را در حوزه کارگری به نحو مطلوب انجام می‌دهند، تقدیر کرد.

حقیقی افزود: از مسئولان واحدهای تولیدی انتظار می‌رود از پذیرش اتباع بیگانه غیرمجاز در واحدهای تولیدی و صنعتی به جد پرهیز کنند.

نمایش موجودیت‌ها