date_range چهارشنبه ۴ مهر ۱۳۹۷ access_time ۰۲:۵۳:۳۹ ب.ظ

رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها: امروزه مسئولیت اصلی حل مسائل کشور برعهده دانشگاه است

رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها: امروزه مسئولیت اصلی حل مسائل کشور برعهده دانشگاه است

حجت‌الاسلام والمسلمین رستمی با بیان اینکه "همواره بدخواهان میهن تلاش می‌کنند در فرصت علمی عرصه را تنگ کنند"، اظهار داشت: امروزه مسئولیت و تولیت اصلی حل مسائل کشور برعهده دانشگاه است.

به گزارش ایلنا، حجت‌الاسلام و المسلمین رستمی رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها، در آئین استقبال از ورودی‌های جدید سال تحصیلی ۹۸-۹۷ دانشگاه صنعتی شریف که با حضور جمعی از مسئولین و خانواده‌های دانشجویان جدیدالورود برگزار شد، به فعالیت‌های دانشگاه در عرصه‌های مختلف علمی، فرهنگی و مذهبی اشاره کرد و اظهار داشت: دانشگاه صنعتی شریف علاوه بر موفقیت در عرصه‌های علمی در عرصه‌های مختلف از جمله هیات‌های دانشجویی، دفاع مقدس و علم و فناوری حضور دارد.

وی با اشاره به اینکه همواره بدخواهان میهن تلاش می‌کنند تا عرصه را بر فرصت‌های علمی تنگ کنند، تاکید کرد: در حال حاضر مسئولیت و تولیت اصلی حل مسائل کشور بر عهده دانشگاه است و دانشجویان باید مدیران آینده و کسانی باشند که گره از مسائل و مشکلات روز جامعه باز می‌کنند.

وی در پایان به نقل از مقام معظم رهبری گفت: «شما برهان‌های من نزد مسئولین کشورید، شمایید که به انسان‌های ناامید ثابت می‌کنید که ناامیدی غلط است. در مسیر صنعت به‌دنبال راه‌های میانبر برای حل مسائل کشور باشیم.»

نمایش موجودیت‌ها