date_range جمعه ۱۸ آبان ۱۳۹۷ access_time ۰۴:۲۲:۱۰ ب.ظ

مسیگر: با کمک جوان‌ها و باتجربه‌ها هر تیمی را شکست می‌دهیم

مسیگر: با کمک جوان‌ها و باتجربه‌ها هر تیمی را شکست می‌دهیم
دسته خبری: ورزش|فوتسال

کاپیتان تیم ملی فوتسال ساحلی ایران درباره بازی با مصر صحبت کرد.

به گزارش ایلنا، مسلم مسیگر بازیکن تیم ملی فوتبال ساحلی کشورمان گفت: خوشبختانه بازی‌های خیلی خوبی مقابل تیم‌های آمریکا، تاهیتی و روسیه پشت سر گذاشتیم و با ارائه یک نمایش بسیار خوب و کسب 9 امتیاز، به سرگروهی گروهمان دست پیدا کردیم. همانطور که همه دیدند، جوان‌های تیم عملکرد درخشانی از خود نشان دادند. حتی عملکردی فراتر از آنچه توقع می‌رفت.

وی ادامه داد: فوتبالی که ما به نمایش گذاشتیم، بسیار زیبا است و همه بازیکنان با جان و دل در زمین حاضر می‌شویم که از نظرم همه تماشاگران و علاقه‌مندان که بازی‌ها را دنبال می‌کنند، این را درک کرده‌اند. به همین دلیل به اعتماد به نفس زیادی دست پیدا کرده‌ایم و با آمادگی کاملی آماده بازی حساس امشب برابر مصر هستیم چرا که می‌دانیم با کمک یکدیگر، بین جوان‌ها و باتجربه‌ها می‌توانیم هر تیمی را شکست بدهیم.

مسیگر که در غیاب احمدزاده مسئولیت کاپیتانی تیم را برعهده دارد، تصریح کرد : اینکه با پیروزی روز گذشته برابر روسیه موفق شدیم صدرنشین گروه شویم و تا فینال با برزیل رو در رو نشویم، این یک نکته مثبت است. از نظرم رویارویی با مصر سخت است، اما شانس بیشتری برابر این تیم خواهیم داشت. تا اینجای مسابقات، گام به گام پیش رفتیم و هرموردی را که کادرفنی گفته بود، به اجرا گذاشتیم.

نمایش موجودیت‌ها