date_range سه شنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۶ access_time ۱۲:۴۹:۳۳ ب.ظ
تعداد 1 خبرگزاری دیگر این خبر را منتشر کرده‌اند.

واکنش سرمربی تیم ملی سوئد به بازگشت زلاتان

واکنش سرمربی تیم ملی سوئد به بازگشت زلاتان
منبع خبر: ایلنا
دسته خبری: ورزش|فوتبال

سرمربی تیم ملی سوئد درخصوص بازگشت زلاتان ایبراهیموویچ به تیم ملی این کشور صحبت کرد.

به گزارش ایلنا، تیم ملی فوتبال سوئد شب گذشته جواز حضورش در جام جهانی را با حذف تیم ملی ایتالیا نهایی کرد و شایعات زیادی به همراه این صعود منتشر شد. گفته می‌شد که زلاتان ایبراهیموویچ که از بازی‌های ملی خداحافظی کرده حالا که سوئد پس از 12 سال به جام جهانی رسیده قصد دارد دوباره پیراهن ملی کشورش را برتن کند.

یانه اندرسون، سرمربی تیم ملی سوئد، پس از حذف ایتالیا گفت: این باورنکردنی است! زلاتان یک سال و نیم پیش بازی کردن برای سوئد را متوقف کرده و ما هنوز درباره او صحبت می‌کنیم. خدایا، من اعتقاد داریم که باید درباره بازیکنانی بزرگی که در تیم داریم صحبت کنیم. ما امشب قهرمانان زیادی داشتیم.

سرمربی سوئد ادامه داد: چند تغییر در ترکیب داشتیم اما از این نتیجه بسیار خوشحالم.  هنگامی که ایبراهیموویچ در تیم ما بود فوتبال متفاوتی را ارئه می‌کردیم. با توجه به اینکه او تصمیم گرفت از بازی‌های ملی خداحافظی کند بازیکن بزرگی است اما ما مجبور به انطباق با نوع بازی دیگری هستیم.

صحبت‌های اندرسون نشان می‌دهد که او علاقه‌ای به بازگشت زلاتان ندارد و در حال حاضر تمرکزش برای پیاده کردن سبک جدیدی در تیم ملی فوتبال سوئد است.

نمایش موجودیت‌ها