date_range یکشنبه ۱ مهر ۱۳۹۷ access_time ۱۲:۰۹:۱۳ ب.ظ
تعداد 2 خبرگزاری دیگر این خبر را منتشر کرده‌اند.

ملی‌پوشان ایرانی در راه مسابقات قهرمانی آسیا

ملی‌پوشان ایرانی در راه مسابقات قهرمانی آسیا
دسته خبری: ورزش|تکواندو

دو بازیکن تیم ملی گلف کشورمان هفته آینده با دعوت رسمی کنفدراسیون گلف آسیاپاسیفیک راهی سنگاپور خواهند شد.

به گزارش ایلنا به نقل از روابط عمومی فدراسیون گلف؛ حسن کریمیان کاپیتان تیم ملی و قهرمان چندین دوره از مسابقات قهرمانی کشور گلف و علی خزانبیک لژیونر و عضو تیم ملی گلف کشور هفته آینده با دعوت رسمی کنفدراسیون گلف آسیا پاسیفیک راهی سنگاپور خواهند شد.

مسابقات قهرمانی گلف آماتور آسیا که همه ساله در حوزه آسیا و اقیانوسیه برگزار می گردد که از ۶۰ کشور ۲ شرکت کننده بصورت انفرادی در ۴ راند با یکدیگر به رقابت می‌پردازند. گفتنی است؛ شرکت در دو راند نخست مسابقه برای تمامی گلفبازان اجباری است و حضور ایشان در ۲ راند پایانی منوط به کسب امتیاز لازم جهت قرارگیری در لیست ۶۰ نفره پایانی می باشد.

مسابقات قهرمانی گلف آسیا AAC به میزبانی کشور سنگاپور در جزیره سنتوزا از تاریخ ۲ لغایت ۷ اکتبر ۲۰۱۸ برابر با ۱۰ لغایت ۱۵ مهرماه ۹۷ برگزار می گردد.

خاطرنشان می سازد؛ علی خزانبیک تنها گلفباز ایرانی است که با ثبت امتیازات درخشان، موفق به حضور در ۲ راند پایانی مسابقات قهرمانی آسیا در سال گذشته شده است و بر اساس مقررات AAC حضور در ۴ راند این مسابقات؛ قرارگیری در سامانه رنکینگ جهانی WAGR را بهمراه خواهد داشت. از همین روی علی خزانبیک با قرارگیری در سامانه رنکینگ جهانی گلف بطور خودکار برای حضور در این مسابقات دعوت شده است.

حسن کریمیان، کاپیتان تیم ملی گلف کشور نیز با حضور در بیش از ۶ دوره از این رقابتها بعنوان با سابقه ترین ملی پوش کشور به این رویداد اعزام می‌گردد. وی در مسابقات قهرمانی کشور و نیز در اردوی انتخابی تیم ملی به رتبه نخست دست یافت تا برای بار دیگر به این دوره از مسابقات اعزام گردد.

علاوه بر کریمیان و خزانبیک؛ ابراهیم نوری با ۲ مرتبه حضور، سجاد کرمپور با ۱ مرتبه حضور، محمود جوزی با ۲ مرتبه حضور و بهراد کشت آور با ۱ مرتبه حضور ؛ از دیگر ملی پوشان حاضر در این رویداد از سال ۲۰۱۱ میلادی تا کنون بوده اند.

نمایش موجودیت‌ها