date_range یکشنبه ۱ بهمن ۱۳۹۶ access_time ۱۱:۴۸:۵۲ ق.ظ

فعلا مدیرعامل جدید انتخاب نمی‌شود تابش: سرمربی جدید سپاهان بعد از بازی با فولاد معرفی می‌شود/ یک گزینه داخلی و یک گزینه خارجی داریم

فعلا مدیرعامل جدید انتخاب نمی‌شود تابش: سرمربی جدید سپاهان بعد از بازی با فولاد معرفی می‌شود/ یک گزینه داخلی و یک گزینه خارجی داریم
منبع خبر: ایلنا
دسته خبری: ورزش|فوتبال

مسئولان باشگاه سپاهان به 2 گزینه نهایی برای هدایت این تیم رسیدند.

مسعود تابش در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی ایلنا در خصوص آخرین شرایط سپاهان و تغییرات اخیر اظهار داشت: ما با آقای کرانچار یک قطع همکاری دوستانه داشتیم و ایشان هم با درک بالایی که از شرایط داشتند خیلی خوب با ما کنار آمدند و با تسویه حساب کامل قراردادش فسخ شد و از این به بعد هرجا که باشد برایش آرزوی موفقیت داریم.

وی افزود: قرار بر این شده است که موقتاً کریم قنبری هدایت تیم را بر عهده داشته باشد و تمرینات را مدیریت کند و در دیدار مقابل فولاد هم هدایت تیم بر عهده اوست و سرمربی جدید تیم را هم از میان دو گزینه موجود روز شنبه معرفی خواهیم کرد.

سرپرست سپاهان در مورد گزینه‌های هدایت این تیم گفت: ما رزومه چند مربی خوب داخلی و خارجی را بررسی کردیم و در نهایت به دو گزینه نهایی رسیدیم که یک گزینه داخلی است و از مربیان موفق و تحصیلکرده فوتبال ما محسوب می‌شود و دیگری خارجی است و مربی کارنامه‌داری است که سابقه هدایت در یکی از تیم‌های ملی را هم داشته و سال گذشته هم تیم داشته است. فعلاً نمی‌توانیم نام این افراد را بیاوریم چرا که دو گزینه هستند و رسانه‌ای شدن نام آنها در روند مذاکرات تاثیر خواهد گذاشت ولی روز شنبه نام گزینه نهایی اعلام می‌شود.

تابش در مورد انتخاب مدیر عامل جدید باشگاه هم خاطر نشان کرد: فعلاً مسئولیت سرپرستی بر عهده من گذاشته شده است و در خدمت باشگاه هستم. عجله‌ای برای انتخاب مدیرعامل نیست و باید شرایط به طور کامل بررسی شود. برخی از باشگاه‌ها 2-3 سال با سرپرست اداره شدند و شاید سپاهان هم بخواهد چند ماه با سرپرست اداره شود و مشکل خاصی نیست.

نمایش موجودیت‌ها