date_range شنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۶ access_time ۱۰:۰۶:۰۱ ب.ظ
تعداد 4 خبرگزاری دیگر این خبر را منتشر کرده‌اند. گراف تشابه

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه: اقدامات درمانی لازم برای خانواده «هانیه» به‌موقع انجام شده است

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه: اقدامات درمانی لازم برای خانواده «هانیه» به‌موقع انجام شده است
منبع خبر: ایلنا

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه گفت: تمامی امکانات درمانی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه برای تکمیل درمان هانیه در اختیار تیم پزشکی وی قرار گرفته است.

به گزارش ایلنا، محمودرضا مرادی با بیان این مطلب و ضمن تقدیر از خیرین سلامت برای اعلام آمادگی به کمک به هانیه و خانواده اش، اظهار داشت: هانیه و خانواده اش تمایل دارند که ادامه درمان در کرمانشاه انجام شود.

وی تصریح کرد: اقدامات لازم فیزیوتراپی برای بهبود نسبی حرکت زانوها انجام شده اما همچنان بی حسی در انگشتان پای هانیه وجود دارد همچنین اقدامات درمانی لازم شامل عمل شکستگی دنده ها ترمیم صورت برای هانیه انجام شده است.

رییس دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه یادآور شد: اقدامات درمانی لازم برای مادر، برادر و خواهر هانیه به موقع انجام شده است مادر هانیه نیز که به علت اینکه مدت زیادی زیر آوار در مجاورت با نفت قرار داشته و دچار سوختگی سطح دو و همچنین له شدگی پای راست شده بود به بیمارستان بعثت تهران اعزام شده و همه اقدامات درمانی لازم برای پیشگیری از عفونت های ناشی از سوختگی برای وی انجام شده است اما پدر این خانواده اصرار دارد که در کرمانشاه اسکان داشته باشد چراکه امکان ادامه درمان و فیزیوتراپی برای هانیه در کرمانشاه وجود دارد.

به گزارش ایلنا، هانیه، نوجوان 13 ساله فداکاری است که در جریان زلزله اخیر در کرمانشاه خواهر خردسال خود را از زیر آوار نجات داد اما خود دچار سانحه شد. او شب زلزله پس از ویران شدن خانه‌شان، در اوج فداکاری و ایثار به داخل خانه نیمه ویران دوید و خواهر 3 ساله‌اش را از زیر آوار نجات داد اما هنگام خروج خودش دچار ضایعه نخاعی شد.

نمایش موجودیت‌ها