date_range سه شنبه ۳ مهر ۱۳۹۷ access_time ۱۱:۳۵:۲۵ ب.ظ
تعداد 2 خبرگزاری دیگر این خبر را منتشر کرده‌اند.

سرخ‌ها در نیمه دوم برنده می‌شوند پیغام خطرناک پرسپولیس برای استقلال

سرخ‌ها در نیمه دوم برنده می‌شوند پیغام خطرناک پرسپولیس برای استقلال
دسته خبری: ورزش|فوتبال

پرسپولیس و برانکو ایوانکوویچ برای سومین بازی این فصل در نیمه دوم موفق شدند با یک پیروزی ارزشمند از زمین خارج شود و این مسئله می‌تواند پیغام بزرگی برای استقلال در آستانه دربی هشتاد و هشتم باشد.

به گزارش ایلنا، بازی با سپیدرود را تیم برانکو با ۲-۴-۴ لوزی آغاز کرد و سکونشین‌ها امیدوار بودند که این تغییر، پرسپولیس را به تیم هجومی مورد علاقه‌شان تبدیل کند و در آستانه دربی یک پیروزی پرگل را به آنها هدیه کند. پرسپولیس اما مثل بیشتر بازی‌هایش در این فصل، نیمه اول در گلزنی ناکام بود.

تیم برانکو در ۷ بازی لیگ امسال و همینطور دو بازی رفت و برگشت مقابل الدحیل در لیگ قهرمانان آسیا، در نیمه اول تنها دو گل وارد دروازه حریفان کرده است. این در حالی است که همین تیم در 9 بازی ابتدایی خود در فصل گذشته ۷ گل در نیمه‌های اول به ثمر رسانده بود. از این ۷ گل، ۶ گل هم قبل از دقیقه ۳۰ به ثمر رسیده و همین گل‌های زودهنگام، برگ برنده پرسپولیس در لیگ برتر بود.

آنها در لیگ شانزدهم هم ۵ گل را در نیمه‌های اول ۹ بازی ابتدایی‌شان به ثمر رساندند اما این فصل آمار بسیار ضعیفی را از خود به جای گذاشته‌اند. دو گل در نیمه اول باعث شده که پرسپولیسی‌ها برای هر پیروزی، به فشارهای دقایق پایانی امیدوار باشند.

نمایش موجودیت‌ها