date_range یکشنبه ۲۴ دی ۱۳۹۶ access_time ۰۱:۰۷:۲۶ ق.ظ

انتصاب بساق‌زاده به‌عنوان مدیر طرح‌های پتروشیمی

انتصاب بساق‌زاده به‌عنوان مدیر طرح‌های پتروشیمی
منبع خبر: روزنامه تعادل
دسته خبری: اقتصاد|انرژی

فارس| سیدرضا نوروززاده مدیرعامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی با صدور حکمی، علی‌محمد بساق‌زاده را به‌عنوان مدیر طرح‌های این شرکت منصوب کرد.

فارس| سیدرضا نوروز‌زاده مدیرعامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی با صدور حکمی، علی محمد بساق‌زاده را به‌عنوان مدیر طرح‌های این شرکت منصوب کرد.

در حکم سیدرضا نوروززاده مدیرعامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی خطاب به علی محمد بساق‎زاده آمده است: «نظر به سوابق و تجربیات مفید و طولانی در امر نظارت بر اجرای طرح‎های پتروشیمی بدین‌وسیله از تاریخ این حکم به سمت مدیر طرح‌های شرکت ملی صنایع پتروشیمی منصوب می‎شوید.

با عنایت به ماموریت جدید شرکت ملی صنایع پتروشیمی به‌عنوان سازمان توسعه‌یی امید است با استعانت از خداوند یکتا در راستای اقتصاد مقاومتی و استفاده حداکثری از توان تخصصی همکاران در تعامل موثر با مدیران عامل شرکت‎های مجری طرح‌ها و مرتفع کردن موانع پیش روی طرح‌ها، شاهد افزایش سرعت اجرای پروژه‌های توسعه‌یی صنعت پتروشیمی در کشور باشیم.» علی محمد بساق‎زاده پیش از این مدیر کنترل تولید شرکت ملی صنایع پتروشیمی بود. مرضیه شاهدایی قائم‌مقام فعلی بیژن زنگنه وزیر نفت پیش از انتصاب به سمت مدیرعاملی شرکت ملی صنایع پتروشیمی، مدیر طرح‌های این شرکت بود.

 

نمایش موجودیت‌ها