ثبت شماره شبای مشمولان در سامانه سهام عدالت
منبع خبر: روزنامه تعادل
دسته خبری: اقتصاد|بورس

امکان ثبت شماره شبای مشمولان در سامانه سهام عدالت از روز یکشنبه بیست و چهارم تیرماه تا روز دوشنبه پانزدهم مردادماه برای مدتی محدود فعال شد.

امکان ثبت شماره شبای مشمولان در سامانه سهام عدالت از روز یک‌شنبه بیست و چهارم تیرماه تا روز دوشنبه پانزدهم مردادماه برای مدتی محدود فعال شد. به گزارش سازمان خصوصی‌سازی، دریافت شماره شبای بانکی مشمولان جهت واریز سود سال مالی 1395 شرکت‌های سرمایه‌پذیر به حساب مشمولان درحالی از 30 فروردین ماه سال 96 تاکنون از طریق سامانه سهام عدالت در حال اجرا بوده است که از یکم تیرماه سال جاری، سامانه سهام عدالت در بخش مربوط به دریافت شماره شبای مشمولان برای به‌روزرسانی و همچنین بررسی درخصوص نحوه ادامه دریافت شماره شبا از مشمولان سهام عدالت از دسترس خارج و امکان ثبت شماره شبای بانکی جدید در این سامانه فراهم نبود. بر این اساس باتوجه به درخواست‌های مکرر مشمولان سهام عدالت، این امکان از روز 24 تیرماه تا روز دوشنبه 15 مردادماه برای مدتی محدود فراهم شده است تا مشمولان اقدام به ثبت شماره شبای حساب بانکی خود در سامانه سهام عدالت به نشانی

www.samanese.ir کنند. نکته قابل تاکید اینکه پس از این مدت دوباره امکان ثبت شماره شبا در سامانه سهام عدالت غیرفعال خواهد شد. بنا به این گزارش، سازمان خصوصی‌سازی به مشمولان سهام عدالت که تاکنون اقدام به ثبت شماره شبای بانکی خود ننموده‌اند اعلام کرده‌ است که از این فرصت ایجاد شده زمانی در جهت ثبت و وارد نمودن شماره شبای بانکی خود اقدام نمایند.

 

نمایش موجودیت‌ها