date_range یکشنبه ۲۴ دی ۱۳۹۶ access_time ۰۴:۳۹:۲۹ ب.ظ
تعداد 3 خبرگزاری دیگر این خبر را منتشر کرده‌اند. گراف تشابه

2336، سازندگان داخلی تجهیزات نفتی حمایت می‌شوند

سازندگان داخلی تجهیزات نفتی حمایت می‌شوند

مدیرعامل سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس اعلام کرد که این سازمان از سازندگان ایرانی تجهیزات مورد نیاز صنایع نفت، گاز و پتروشیمی حمایت می‌کند.

به گزارش مناقصه‌مزایده به نقل از وزارت نفت، مهدی‌یوسفی، در آیین گشایش نهمین نمایشگاه تخصصی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی که عسلویه، در پایتخت انرژی ایران برگزار شد، با اشاره به این که این نمایشگاه با هم‌‌ت و تلاش بخش خصوصی برپا شده است، گفت: یکی از رویکردهای ما در این نمایشگاه حمایت از ساخت داخل و جذب سرمایه است.

وی به تاکیدات رهبر معظم انقلاب اسلامی درباره حمایت از تولید داخلی و اقتصاد مقاومتی اشاره کرد و افزود: ایشان راه نجات اقتصاد کشور را فقط از طریق مردم و استفاده از توانمندی‌های بخش خصوصی می‌دانند که این موضوع نشان می‌دهد حمایت از تولید داخلی چقدر می‌تواند با اهمیت باشد.

مدیرعامل سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس با بیان این که عسلویه، قطب اقتصادی کشور قلمداد می‌شود، تصریح کرد: خوشبختانه نهمین نمایشگاه تخصصی صنعت نفت در عسلویه فرصتی بزرگ برای تولیدکنندگان و بازدیدکنندگان از این نمایشگاه است.

یوسفی با بیان این که نباید نسبت به تولید داخل سختگیرانه عمل و رفتار کنیم، عنوان کرد: باید به صنعت داخل اجازه ورود به عرصه را داد و با رعایت استاندارد‌‌ها از کالاهای تولید داخلی حمایت کرد.

نمایش موجودیت‌ها