date_range یکشنبه ۱ بهمن ۱۳۹۶ access_time ۰۷:۵۶:۰۰ ق.ظ
تعداد 1 خبرگزاری دیگر این خبر را منتشر کرده‌اند.

فراوانی معتادان و مراکز تولید مواد مخدر در محله تختی

فراوانی معتادان و مراکز تولید مواد مخدر در محله تختی
منبع خبر: افکار نیوز

حسنلو با اشاره به فقر شدید سرانه‌های شهروندی در محله تختی گفت: درخواست جلوگیری از واگذاری زمین 7 هکتاری باغ چالی و احداث مجموعه‌های فرهنگی-ورزشی در کل زمین مذکور را داریم.

به گزارش ،

اکبر حسنلو دبیر شورایاری محله تختی با اشاره به  مشکلات محله تختی  اظهار کرد: وضعیت خدمات رسانی در محله تختی نامطلوب است.

حسنلو با اشاره به  فقر شدید سرانه‌های شهروندی در محله تختی  گفت: درخواست جلوگیری از واگذاری زمین 7 هکتاری باغ چالی و احداث مجموعه‌های فرهنگی-ورزشی در کل زمین مذکور را داریم.

وی با تاکید بر فراوانی  معتادان  و  مراکز تولید مواد مخدر  در این محله گفت: وجود نقاط کور و جرم‌خیز در محله تختی مانند مغازه‌های بسته و بلااستفاده خیابان‌های جعفری، زمین 7 هکتاری باغ چالی، املاک فرسوده و ارزان قیمت باعث حضور فراوان معتادان و مراکز تولید موادمخدر شده است و به بافت سنتی و اصیل این محله  آسیب‌های اجتماعی  و اقتصادی وارد کرده است، همچنین باعث ایجاد حس ناامنی در بین شهروندان شده است.

دبیرشورایاری محله تختی با اشاره به  تصادف‌های فوتی و جرحی  در این محله گفت: تردد موتورسواران مختلف در خطوط بی آر تی باعث تصادف‌های زیادی می‌شود، همچنین آرام سازی تقاطع مولوی به تختی نیز از اولویت ها است.

حسنلو افزود: تجهیز و راه اندازی بیمارستان مریم در تقاطع خیابان شوش و تختی که هم اکنون متروکه ای بیش نیست از ملزومات است.

 

نمایش موجودیت‌ها