date_range پنجشنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۶ access_time ۱۱:۲۸:۰۰ ق.ظ

مجوزی برای تخریب کافه نادری صادر نشده است

مجوزی برای تخریب کافه نادری صادر نشده است
منبع خبر: افکار نیوز

شهرداری منطقه 12 ضمن حساسیت فراوان نسبت به ملک ارزشمند و ثبتی کافه نادری، هیچ‌گونه مجوزی صادر نکرده و مالکان باید در صورت ضرورت و پس از تشخیص و تایید کارشناسان طرح پیشنهادی مرمت، احیا و یا حتی تخریب خود را ارائه دهند تا پس از تاییدیه میراث فرهنگی استان تهران اقدامات لازم انجام شود.

به گزارش ،

در پی حواشی ایجاد شده پیرامون تخریب کافه نادری روابط عمومی شهرداری منطقه ۱۲ در اطلاعیه‌ای اعلام کرد: برابر دریافت اخبار غیررسمی در  فضای مجازی  مبنی بر  تخریب دیوار کافه نادری  در ساعات آینده بنا به دستور شهردار منطقه ۱۲، دستور نظارت دقیق و برخورد قاطع و احتمالی با متخلفان صادر شد.

لازم به ذکر است، در این خصوص شهرداری منطقه ۱۲ ضمن حساسیت فراوان نسبت به ملک ارزشمند و ثبتی کافه نادری، هیچ گونه مجوزی صادر نکرده و مالکان باید در صورت ضرورت و پس از تشخیص و تایید کارشناسان طرح پیشنهادی مرمت، احیا و یا حتی تخریب خود را ارائه دهند تا پس از تاییدیه میراث فرهنگی استان تهران اقدامات لازم انجام شود.

در ادامه اعلام شد: همکاران شهربان منطقه ۱۲ از ساعت ۱۲ بامداد امروز در محل کافه نادری به دستور شهردار منطقه ۱۲ و در راستای  حفاظت از میراث فرهنگی  شهر مستقر هستند.

 

نمایش موجودیت‌ها