date_range پنجشنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۶ access_time ۰۸:۲۲:۰۰ ب.ظ
تعداد 4 خبرگزاری دیگر این خبر را منتشر کرده‌اند. گراف تشابه

تیم‌های برتر در 4 گروه لیگ جهانی کشتی آزاد مشخص شدند

تیم‌های برتر در 4 گروه لیگ جهانی کشتی آزاد مشخص شدند
منبع خبر: افکار نیوز
دسته خبری: ورزش|کشتی

رقابت‌های مقدماتی چهارمین دوره کشتی آزاد جام باشگاه‌های جهان عصر امروز پایان یافت.

به گزارش ،

چهارمین دوره رقابت های کشتی آزاد جام باشگاه های جهان از صبح امروز (پنج شنبه) در سالن 12 هزار نفری مجموعه ورزشی آزادی تهران آغاز شد و فردا شب با مشخص شدن تیم های برتر به پایان می رسد.

15 دیدار مقدماتی این رقابت ها پایان یافت و تیم های برتر گروه ها به شرح زیر مشخص شدند.

گروه Aـ: 1- تایتان مرکوری (آمریکا) 2- هند 3- مونترال (کانادا) 4- ان اسی ای آکادمیک (بلغارستان)

گروه Bـ: 1- خیموری (مغولستان) 2– بوداپست اس سی (مجارستان) 3- تاجیک ایر (تاجیکستان)

گروه Cـ: 1- ستارگان ساری (ایران) 2- بیمه رازی (ایران) 3– بی اس برادرز (قزاقستان)

گروه Dـ: 1- ایزی پایپ کاشان (ایران) 2– رایندی (گرجستان) 3- کلیچیک (قرقیزستان)

بدین ترتیب امشب دیدار تیم های دوم و سوم گروه ها برای مشخص شدن تیم های حاضر در دیدار های پنجم تا دوازدهم برگزار می شود.

همچنین صبح فردا دیدارهای نیمه نهایی بین تیم های اول گروه های A و B و تیم های اول گروه های C و D برای مشخص شدن تیم های راه یافته به دیدار فینال و رده بندی برگزار می شود.

دیدارها برای کسب مقام پنجم تا دوازدهم نیز پس از دیدارهای نیمه نهایی برگزار می شود.

بعد از ظهر فردا نیز ابتدا دیدار رده بندی و پس از آن دیدار فینال برگزار می شود.

نتایج دیدارهای مقدماتی به شرح زیر است:

دور اول:

گروه Aـ:

تایتان مرکوری آمریکا 9- مونترال کانادا یک

هند 9- ان اس ای آکادمیک بلغارستان یک

گروه Bـ:

خیموری مغولستان 8- تاجیک ایر تاجیکستان 2

گروه Cـ:

بیمه رازی 10- بی اس برادرز قزاقستان صفر

گروه Dـ:

ایزی پایپ کاشان 7- رایندی گرجستان 3

دور دوم:

گروه Aـ:

تایتان مرکوری آمریکا 8- هند 2

مونترال کانادا 7 - ان اس ای آکادمیک بلغارستان 3

گروه Bـ:

خیموری مغولستان 4 – اس سی بوداپست مجارستان 4

گروه Cـ:

ستارگان ساری 6- بیمه رازی 4

گروه Dـ:

ایزی پایپ کاشان 10- کلیچیک قرقیزستان صفر

دور سوم:

گروه Aـ:

تایتان مرکوری آمریکا 10- ان اس ای آکادمیک بلغارستان صفر

هند 6- مونترال کانادا 4

گروه Bـ:

اس سی بوداپست مجارستان، برنده 5 – تاجیک ایر تاجیکستان 5 (امتیاز مثبت 19 به 18 به سود مجارستان)

گروه Cـ:

ستارگان ساری 9- بی اس برادرز قزاقستان یک

گروه Dـ:

رایندی گرجستان 10- کلیچیک قرقیزستان صفر

نمایش موجودیت‌ها

آگهی