date_range چهارشنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۷ access_time ۱۲:۱۵:۰۲ ق.ظ

رونمایی از دو راهکار سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور در حمایت از استارت‌آپ‌ها

رونمایی از دو راهکار سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور در حمایت از استارت‌آپ‌ها

دکتر پاک‌سرشت در اختتامیه ششمین نمایشگاه نوآوری و فناوری تبریز از دو راهکار حمایتی سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور در ارتباط با استارت‌آپ‌ها خبر داد.

به گزارش امتداد نیوز به نقل از روابط عمومی سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور، دکتر سلیمان پاک سرشت با ارائه دو راهکار، شیوه حمایت سازمان از کسب و کارهای نوپا را تشریح کرد و گفت: از طریق شبکه ای کردن تجهیزات گسترده ای که در اختیار سازمان هست، برای نوآوران و فناوران، زمینه استفاده از این امکانات را فراهم می سازیم.

وی همچنین تصریح کرد: سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور کارگاه های آموزشی خود را برای استفاده نوآوران در سراسر کشور در اختیار مشتاقان ایجاد کسب و کارهای جدید قرار می دهد.

رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور با اشاره به این که مسئله تکنولوژی در سیاست­ها­ی توسعه تکنولوژی مسئله پیچیده ای است، گفت: در ایجاد اکوسیستم توسعه نوآوری­ها، مؤلفه­های اقتصادی و فن آورانه، تنها مؤلفه های جدی نیستند بلکه مؤلفه­ های اجتماعی و فرهنگی هم در تحقق این مهم تاثیر جدی دارند و نباید این زمینه های فرهگی را نادیده گرفت.

وی در پایان افزود: سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور بنا دارد در حوزه آموزش­های مهارتی به عنوان مؤلفه جدی اکوسیستم پذیرش فن آوری ها، زین پس حضور پویاتر و جدی­تری داشته باشد.

نمایش موجودیت‌ها